Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek titeket, valaki segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket, valaki segítsen. :c /? /

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, egy városban lakunk ,de nagyon ritkán találkozunk(akkor is max. csak 5 másodpercre látjuk egymást), de úgy érzem szerelmes lettem.Nem tudom, hogy ezt vele hogyan tudathatnám. Facebookon nem írok ilyet, mert hát milyen gyík lehet az aki csak ott mer egy lányhoz közeledni.Ebben kéne valami segítség. Nem tudom, hogy ezt hogy mondhatom el neki.
2012. nov. 3. 12:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nyugi!Köszönj neki holnap ha látod!Lehet nem ér rá,nekem is volt hogy írtam egy lánynak azonnal látta,de lement,és telefonról 10 perc múlva visszaírt :)

Nyugodj meg! Majd írj holnap hogy mi votl!

2012. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Még simán írhat, ha 1-3 napig nem ír akkor felejtsd el.
2012. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!