Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek titeket, valaki segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek titeket, valaki segítsen. :c /? /

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, egy városban lakunk ,de nagyon ritkán találkozunk(akkor is max. csak 5 másodpercre látjuk egymást), de úgy érzem szerelmes lettem.Nem tudom, hogy ezt vele hogyan tudathatnám. Facebookon nem írok ilyet, mert hát milyen gyík lehet az aki csak ott mer egy lányhoz közeledni.Ebben kéne valami segítség. Nem tudom, hogy ezt hogy mondhatom el neki.
2012. nov. 3. 12:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Akkor is elküldhet ha személyesen mész oda. Amugy abban sincs semmi és nem hinném hogy a francba küldene hanem egyszeerüen visszautasít. Lesz még ilyenben részed. Ez is hozzá tartozik az ismerkedéshez. Ez olyan mintha soha nem ülnél fel a biciklire mert mi van ha elesel. El is fogsz de hozzá tartozik a tanuláshoz. A csalódások is hozzá járulnak ahhoz az emberhez aki majd leszel és annál sokkal durvább csalódáok is lesznek mint hogy visszautasit egy lány akit nem is ismersz csak tetszik látásból.

Inkább még hetekig ábrándozol feleslegesen? vagy lehet már rég együtt lehetnétek....

2012. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De mit írhatnék neki? Nem tudom, hogy mit csináljak.Nem akarok tolakodni, de ki kell magamból adnom, fogalmam sincs mit kéne tennem.Nem tudom, hogy indíthatnék nála vagy hogy mit tudnék neki írni.
2012. nov. 3. 19:48
 13/22 anonim ***** válasza:
Már leírtuk. Szia ez és ez vagyok, ha van képed ugyis leesik neki és megirod neki hogy szeretnéd jobban megismerni ha benne van. Van-e kedve talizni. Kérd el a számát, nem kell orákig ebzsélngetni utána ha azt mondja igen adja meg a számát és aztán majd hivd fel, vagy beszéljétek meg ott a talit...
2012. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

valamit írj neki, lehet hogy erre vár ő is, ha sokáig halogatod akkor talál valaki mást

neked kell megtenni az első lépést, elején biztos nehéz, de utána már csak jó lesz

2012. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó, de ha én csak úgy simán ráírok, hogy : szia néha látjuk egymást ,aztán egyből szeretnék ismerkedni erre ez ő helyében én sem nagyon reagálnék, mert hát ha ilyet zúdítok rá,hát...nem is tudom.Meg ugye attól félek, hogy ő úgy lesz vele, hogy van jobb is és úgyis most megy középsuliba, aztán ott is lesz egy csomó idősebb srác(igaz én is idősebb vagyok nála 1 évvel), de én magamtól nem tudok összerakni egy olyan ismerkedős szöveget amitől nem nézne hülyének, vagy nyomulósnak.
2012. nov. 3. 20:49
 16/22 A kérdező kommentje:
Leírtam neki mindent, és hatalmas megkönnyebbülést érzek, hogy legalább megpróbáltam, majd holnap kiderül, hogy ő hogy van a dologgal.:)
2012. nov. 4. 00:07
 17/22 anonim ***** válasza:
mindenképp írj ide ha válaszol mert nagyon kíváncsi vagyok :)
2012. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ti adtatok önbizalmat nekem, azok nélkül akik ide írtak nem tettem volna meg az első lépéseket, szóval alapvető, hogy ti is fogjátok elsőként megtudni, mi lesz a dologból.:)
2012. nov. 4. 00:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz,:) ha meg nem hát ez van, hozzá tartozik az élet rendjéhez, majd jön akkor másik lány.Viszont ha esélyt sem adsz neki sosem lesz senkid.
2012. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát az üzeneteimet látta, de nem ír vissza.:/
2012. nov. 4. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!