Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen légyszi!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen légyszi! Tetszik egy fiú, szerintetek bejövök neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Abban az évben (9.) félévkor küldtem neki mikulásra ajándékot, és ő utána megköszönte facebook-on, de utána nem volt semmi. Később elhívtam egy táncos fellépésemre, azt mondta eljön, de utána mégsem jött, mert elvileg kórházban volt. Aztán most 10. -ben jártam a barátjával ( első barát! ), de 2 hét után szakítottunk. Az a srác, aki 9. óta tetszik még mindig tetszik, de nem tudom, hogy most mit csináljak. Nem szoktunk beszélgetni, és nem szoktam neki köszönni, mert egyszerűen nem megy, eléggé visszahúzódó vagyok. Szoktam nézni, és a barátnőim szerint ő is engem. Szerintetek elégszer visszautasított már, és inkább hagyjam?

Előre is köszi a válaszokat, és légyszi csak értelmes emberek írjanak!

17 leszek.



2012. nov. 25. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Köszönj neki bátran, az elzárkózás nem megoldás. Kezdeményezz vele beszélgetést, figyeld a reakcióit, abból talán ráj.össz, hogy tetszel-e neki
2012. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10. -ben jártam a barátjával ( első barát! )


ez nem mindenkinél jó pont..

nekem van egy haverom, és a barátja nagyon tetszik, de nem lehet semmi, mivel volt közöttünk ez az amaz...Tuti, hogy tetszenék neki, de mivel már én vele voltam így esélytelen :S nekem legalábbis...


csak mondtam, hogy ilyen is van :S


nyiss felé, azzal nem teszel semmi rosszat...és sok minden megtudhatsz :)

2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy amikor köszönni akarok,akkor nem jön ki hang a torkomon. Ez így elég hülyén hangozhat,de egyszerűen nem megy. Hiába várok rá,hogy hozzámszóljon,ugye?
2012. nov. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!