Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy facebook-on a szép lányoknak nem kellek, míg élőben meg folyton szép lányok szemeznek velem vagy dumálnak arról, hogy bejövök nekik?

Figyelt kérdés

Most nincs szerencsém és folyton olyan szép lányokat fogok ki facebook-on, akiknek csak a fullos páwák jönnek be, de akkor más szép lányok meg miért néznek folyton vagy piszkálják a hajukat, ha meglátnak és miért néznek lefelé, ha mellettem mennek el?

Az ilyen mindig feltűnik azért, mert a legtöbb lány közömbös és észre sem vesz, de, ha egy lány mondjuk távolról meglát, amikor egymással szemben sétálunk az utcán és, amint meglát egyből a hajához nyúl, majd szemez velem, amikor elmegyünk egymás mellett és utána egyből lefelé néz, az eléggé fura szerintem.


2012. nov. 24. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
te vagy justin bieber!
2012. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig elfelejtem énis, de a szembogarát kell nézni.
2012. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak fura dolgok az életben,ja..:D Amúgy lehet azért néz lefelé,mert látni se akar téged.
2012. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele fordított esetben milyen rossz helyzetben lennék, ha csak facebook-on jönnél be a csajoknak! Szerintem örülj neki, hogy élőben feltűnsz a lányoknak, a facebook-os libákat meg hagy meg a páwáknak, akik csak fb-on tudnak hódítani. Az igazi lányokkal, az utcán többet érsz!
2012. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!