Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérjem, hogy segítsen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérjem, hogy segítsen vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel randiztam párszor majd lefeküdtünk, de utána nem kerestük egymást. Most viszont szükségem lenne a segítségere, mert ő az egyetlen, aki tud segíteni. Szerintetek megkeressem? Tőle nem igényel túl nagy áldozatot, fordítva én speciel megtenném bár kicsit fura lenne az elején.
2013. febr. 12. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérd meg max. azt mondja hogy nem , de legalább megpróbáltad.
2013. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem ő a világon az egyetlen, aki tudna segíteni, max. az ismerőseid között, gondolom bejön neked a srác
2013. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egy polcot kell felszerelni a szobámba :D Tényleg csak ő tud érdemben segíteni.
2013. febr. 12. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom :) akkor biztos nobel díjas :) na abbahagyom...
2013. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát, ha ő a gyerek apja akkor nincs mit tenni... :D
2013. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem az, csak jó helyre született :) Látom, ebből már jól nem jövök ki, na mindegy :)


Szóval igen vagy nem? Én is az igen felé hajlok, de azért még is fura lenne, megint találkozni.

2013. febr. 12. 16:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes tőle és nem is pénzt akarok kérni, csak h segítsen felkészíteni egy interjúra, ami ha sikerül, akkor én fogok többet keresni ;)
2013. febr. 12. 16:22
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenki kapott zöld pacsit, most már rátérhetünk a kérdés lényegi megválaszolására? :)

Elsőnek köszönöm!

2013. febr. 12. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
helyetted nem tudunk dönteni, mérlegelj, h milyen előnyökkel/hátrányokkal jár, ha megkéred ill. nem kéred meg, és válaszd ki a megfelelő opciót :)
2013. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De utálom az ilyet :) pont azért tettem fel a kérdést, mert nem tudok dönteni. szerettem volna látni az arányokat 60% igen, 40% nem vagy valami :D

Azért köszi :)

2013. febr. 12. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!