Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ha egy lány azt mondja hogy rám csak barátként tekint, van rá bármi esély hogy valahogy elérjem hogy ne csak úgy tekintsen rám?

2013. febr. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
reménytelen és ne is próbálkozz.
2013. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta akkor fogadd el, és keress más lányt,talán a késõbbiekben változhat a véleménye.
2013. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt olyan nő aki már mondott ilyet valakinek akivel utána aztán több is lett? Ha igen akkor mi volt ami miatt változott a véleménye?
2013. febr. 9. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Welcome to the friendzone!
2013. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, én soroltam már be úgy barát kategóriába valakit,h. késöbb meggondoltam magam :) több dolog miatt lehet,h. megváltozzon a döntés, avagy vélemény de általában vagy 1 csalódás vagy pedig,h. még jobban megismered a másikat :)
2013. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze,hogy lehet!De amúgy több okból is mondhatta ezt neked,attól függ,hogy mi az oka.
2013. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!