Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ezzel le tudom nyűgözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezzel le tudom nyűgözni? 15/f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de félek elmondani neki mert félek hogy rámegy a barátságunk.azon gondolkoztam hogy írok neki egy verset ezzel el tudnám bűvölni? ő 16/L

#lány #szerelem randizás
2013. febr. 8. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

A proza sztem egyszerubb lesz

Nagy bejelenteseket nem erdemes elpatetizalni, mert megvan az eselye, h nem fogja fel a lenyeget:D

2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet
2013. febr. 8. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

De a versrol ne mondj le, csak majd akkor inkabb, amikor mar tudja, es persze ha benne van

Ha nincs benne, jobb ha nem hozod fel tobbszor elotte.. egy emlitesre meg elsikolhat felette, de ha temaban tartod es nem akarja, gazlesz

2013. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vers jó dolog,és még akár el is rappelheted neki:) (ha ügyes vagy.) Kérd meg,hogy kapcsolódjon be és a megfelelő pillanatban vald be neki ,hogy tetszik:)
2013. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rapről szó se lehet utálja ő kő kemény rocker:)
2013. febr. 8. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg finoman közeledni. hozzáérni, kezét megfogni, megnézni pl gyűrűjét, vagy bármi, és látod, hogy hogyan reagál. elhúzódik, vagy picit zavarba jön, de örül neki, vagy abszolút havernak tekint.
2013. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de a multkor az is gyanús volt hogy elköszönéskor zavarba jött(szemembe nézett és nevetett:) azóta is azon gondolkozom hogy hogy lehettem ekkora marha mert szerintem lazán megcsókolhattam volna
2013. febr. 8. 23:21
 8/10 anonim válasza:
Ezek szerint nincs semmi gond. Tudasd vele, mit érzel. Gyöngéden megérinted, megsimogatod a vállát, karját esetleg hátát stb. És közbe ha a fülébe súgod, az is nagyon jó. Figyeld a reakcióját. Ha látod, hogy boldog, akkor semmi gond, de, ha elhúzódik mellőled, akkor ne is erőltesd tovább.
2013. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
verset írsz hozzá? simán elnyered!
2013. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én írtam egyet, de olyan szar lett, hogy nem adtam inkább oda neki :D
2013. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!