Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kiölni a vágyaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiölni a vágyaimat a szép, vonzó lányok iránt, ha csúnya fiú vagyok és megértettem, hogy úgysem kellenék egy vonzó lánynak sem?

Figyelt kérdés
Próbáltam csúnya lánnyal járni, nézni a jót benne, azt hittem majd sikerül beleszeretnem, de nem így lett. Mellette is szép lányokat néztem meg és rájuk vágytam és végül a lány is észrevette, hogy nem szeretem őt, vagyis nem vonzódom hozzá testileg csak kényszerből szeretem meg vagyok vele... szétmentünk nem is olyan rég.
2013. febr. 8. 01:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Már megint...
2013. febr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Pretty Ballerina ***** válasza:
78%
Elegem van már ebből a "csúnya" szóból. :D
2013. febr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tom de ennek a vallomasnak meg hasznát vesszük. :D
2013. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Vonulj börtönbe, hátha ott bebuzulsz.
2013. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?:D
2013. febr. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

És ezzel én most mit kezdjek?:D

Ki tudod-e őlni igen, máshol éled ki a sikerélményedet kb ennyi (tanulás,sport), aztán magány ől meg. És akkor becsülni fogod majd azt, aki magadért szeretett akármilyen ronda és őnsajnáltató vagy, vagy sem.

2013. febr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Bár szerintem az egész Nő társadalomnak jobb ha te nem csajozol, minek jössz össze valakiből kényszerből? Semmi tartás?

Elveszed attól a lehetőséget, aki azért tudná szeretni aki...

Menj a ...

2013. febr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kukorika válasza:
Kiölni vagy kiélni? A vágyak kiölése bölcs dolog, az már a buddhista tan magas szintje... meditálj sokat, szemlélődj, vedd észre, hogy hiábavalóság és illúzió a mulandó és szubjektív szépség, s ha ezen elmélkedsz, idővel kihal az ostoba primitív vágy... Ha viszont kiélni akarod, akkor könnyebb dolgod van valamivel, szerezz sok pénzt és ha pénzed van bármilyen szép nőt megkaphatsz, kiélheted magad rajtuk, aztán kis idő elteltével, majd úgyis kiégsz és rájössz hogy délibábot kergettél...
2013. febr. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez a csúnya fiú naponta vagy 20 kérdést feltesz csak a szórendet cseréli.
2013. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. febr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!