Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a szép lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szép lányok, akiknek csúnya pasijuk van, önbizalomhiányosak, magukat is rondának hiszik?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert általában így látom. Amelyik jó csajnak csúnya srác a pasija, általában csendes, bátortalan, és nem tartja magát szépnek. Amelyiknek van önbizalma, azoknak mindig jó pasija van.
2013. febr. 4. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mutathatnál ilyen párt.
2013. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem felszínesek és a barátjuk számukra így is nagyon vonzó. Hetero pasiként amúgy sem úgy látod a többi pasit mint a nők.
2013. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem, csak gazdag a pasijuk.
2013. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát pl. akivel nemrég kavartam. Mutatni nem mutatok de elmondom. Nagyon jó csaj, de nem hiszi el magáról. Egy tök ronda srác a pasija. Én se nézek ki jól, de velem csalta meg. És jó pasik is szoktak rá nyomulni, de azokat elküldi.
2013. febr. 4. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Van benne valami, annyi kiegészítéssel, hogy helyesnek látja a barátját, ha megszereti.
2013. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Vagy a pasi érzi magát szebbnek, és ahelyett hogy itt sírna a gyakorin, hogy "Ronda vagyok, nem kellek senkinek?", inkább fogta magát és összejött valakivel.
2013. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A csaj nem önbizalom hiányos hanem szerelmes. Ezt miért nem lehet felfogni? Senki nem jön össze valakivel úgy, hogy nem vonzza valami. Vagy a pénz vagy az a srác tud valamit amit te nem.
2013. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Na meg a másik eset, amikor csak kihasználják a pasijukat, és orrba-szájba csalják közben.
2013. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nézd, mi nem látjuk csúnyának a pasinkat.. Más véleménye meg nem érdekel róla.
2013. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Hmmmm... nevezhetem magam szépnek anélkül, hogy azonnal beképzelt r*bnc ne lennék? :) Azt hiszem, nem panaszkodhatok, mert nekem aztán bőven van hódolói táborom a férfiak minden csoportjából, úgyhogy önbizalomhiányos nehezen lehetnék, a naponta kapom a szerelmes leveleket meg ajánlatokat munkahelyen, utcán, neten.


Ennek ellenére, a párom egészen átlagos ember. Illetve, amikor megismerkedtem vele, abszolút átlagosnak láttam, sőt nem tetszett a felső ajkának állása( nem tudom már, mi volt benne furcsa nekem), mások sem tartották jó pasinak, de megismertem, és huhh.... mint mondtam, ma ő a párom. Iszonyatosan szexinek találom, jóképűnek és vonzónak, és eszem ágában sem lenne lecserélni őt senkire, pedig válogathatnék, ha akarnék.


Nem vagyok se csendes, se bátortalan, járok szórakozni és modellkedem, meg önkénteskedem, meg tanítok - szóval, kicsit sem élem a visszahúzódó lányok életét...

2013. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!