Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a szép lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szép lányok, akiknek csúnya pasijuk van, önbizalomhiányosak, magukat is rondának hiszik?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert általában így látom. Amelyik jó csajnak csúnya srác a pasija, általában csendes, bátortalan, és nem tartja magát szépnek. Amelyiknek van önbizalma, azoknak mindig jó pasija van.
2013. febr. 4. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok: hozzáteszem, a párocskám munkanélküli ;)
2013. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Uccsó: a csávód neve nem “József“ véletlenül?
2013. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem :)
2013. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz. Amelyik ronda srácnak van önbizalma, az bevonzza a jó csajokat, még a nagypofájú jó csajokat is. Jöhet a lepontozás.
2013. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok most. Elsőre nagyon nem tetszett a srác, nem átlagos, hanem kimondottan inkább csúnya, ráadásul alacsony és vékony is volt, amikor megismertem. De aztán kiderült, hogy nagyon okos, kiváló humora van, jól érezzük magunkat együtt. Közben elkezdett falat mászni, amitől szépen megizmosodott, így az alacsonysága ellenére kimondottan szexi lett.

Az meg már csak hab a tortán, hogy az ágyban egyszerűen szuper, és megunhatatlan, nagyon jó fantáziája van. Ez pedig engem is inspirál, amióta vele vagyok, én is sokkal jobb vagyok.


Nincs önbizalomhiányom, pontosan tudom, hogy nézek ki. Nem félek a jobban kinéző srácoktól, az exem például határozottan nagyon jó pasi volt. De ez hosszútávon egy cseppet sem számít. Ma sokkal többre értékelem, hogy a párom nagyon okos, mindent meglehet vele beszélni, és meg is érti. Hogy van igazi humorérzéke, nem csak a fingós poénokat érti. Hogy vannak céljai,tervei. A kinézete annyira huszadrangú! :)

2013. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 kukorika válasza:

Szerintem szét kéne osztani a Gyakorikerdesek.hu-t két részre: GYERMEK szekció és felnőtt szekció... mivel ezt a sok bugyuta idétlen óvodás szintű kérdést, még olvasni is fáj, nemhogy válaszolni rájuk... édesistenem... XD


ost komolyan, ezt és hasonlókat anyutól nem lehetne vagy a tanítónénitől megkérdezni inkább, minthogy az amúgy is káosz-kupi netet szemetelni össze mégjobban vele...???

(és a Google ezt is lementi... óanyám...)

8-D

2013. febr. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szép lányoknak is van, lehet csúnya pasijuk.
2013. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!