Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám kiölni a vágyaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiölni a vágyaimat a szép, vonzó lányok iránt, ha csúnya fiú vagyok és megértettem, hogy úgysem kellenék egy vonzó lánynak sem?

Figyelt kérdés
Próbáltam csúnya lánnyal járni, nézni a jót benne, azt hittem majd sikerül beleszeretnem, de nem így lett. Mellette is szép lányokat néztem meg és rájuk vágytam és végül a lány is észrevette, hogy nem szeretem őt, vagyis nem vonzódom hozzá testileg csak kényszerből szeretem meg vagyok vele... szétmentünk nem is olyan rég.
2013. febr. 8. 01:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mindenesetre önmagáért beszél. A csúnya fiúk, talán a szex miatt, fanyalogva megpróbálják, de aztán épp úgy a szép lányokra vágynak.

Aztán csodálkoznak, hogy nem kellenek még a csúnya lányoknak sem. Ki a fene szereti azt érezni, hogy ő csak szükségmegoldás? Egy lányban talán több tartás van, és inkább az egyedüllétet választja ilyenkor.

2013. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Emlékeztek még általános iskolában egészen kicsi korban voltak olyan játékok, hogy párokat kellett találni az osztály ellenkező nemű tagjaiból? A nevére már nem emlékszem, de olyasmi volt, hogy tapsolni kellett ha elutasítottad és meghajolni, ha elfogadtad a kérőt. Lányok és fiúk felváltva voltak kérők.


Már ott látszott, hogy a lányok mindig bealázták magukat a legjobb pasik előtt, míg a fiúk mindig olyan lányokat választottak elsőre, akikkel a legjobb volt a viszonyuk (ebben a korban még a nemi érés sem kezdődött meg), vagy a legnormálisabbnak tartottak.


És ezzel még nincs vége. Azokat a fiúkat, akiknek nem jutott pár ugyanúgy kitapsolták a lányok még ha hoppon maradtak is, fordított felállásnál pedig a fiúk sokkal kompromisszumkészebbek voltak és az osztály legcsúnyább lányát is elfogadták.


A tanulságot rátok bízom. Nektek mi jön le ebből?

2013. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az nem lealázás, ha elfogadom a nekem leginkább megfelelőt. De nekem inkább az az általam idézett kérdés beszél önmagáért. Persze, hogy kompromisszum készebbek vagytok, ezt a könnyebben kaphatóságotok hozza magával. Továbbá sokan tartatok a szép, szebb lányoktól. Attól, hogy megcsalhat, otthagyhat bennetetek. Ez gyakorlatilag kudarckerülés. Csalóka, de itt sem feltétlenül a bensőn van a hangsúly számotokra.

Hosszútávon nektek fontosabb a női hűség, és a "párőrzés", mert a nő szül, ha megcsal, lelép, bizonytalan az apaság.


Ezért teszitek sokan, hogy feleségnek egy átlagos, alkalmazkodó, csendes nőt választatok, és megcsaljátok valami gyönyörű, nagyszájú, talpraesett bombázóval... vagy esetleg többel is. (Utóbbiakat persze konzekvensen "ribizitek" és félnétek velük összeállni).

2013. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya csak talán kevés a pénzed és az önbizalmad. Egy kedves figyelmes pasi minden nő álma.
2013. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!