Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság új barátnőt keresni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság új barátnőt keresni, míg nem szakítasz az előzővel?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: a jelenlegi barátnőmet szeretem, viszont nem tudunk úgy együtt lenni, hogy legalább 1x ne vesznénk össze valamin. 1,5 év után belefáradtam. Beszéltem is vele, de semmi változás. Most már a szex is hanyatlik (2-3hetente egyszer), ő azt mondja neki ennyi elég, nem kíván többet. Szakítani szeretnék vele, de kicsit félek, hogy mi lesz utánna, így úgy döntöttem mielőtt szakítanék vele keresgélek. Nem fogok senkivel összejönni míg ő a párom! Csak keresgélek. Szerintetek nagy bunkóság tőlem?
2008. jún. 5. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eltervezted, hogy szakítasz, akkor keresgélhetsz. Szerintem az nem bunkóság. Az viszont tényleg nagy bunkóság lenne, ha összejönnél egy másik csajjal, miközben még a mostanival együtt vagy. Azt ne tedd!
2008. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén ? szerintem ha már szakítani szeretnél vele akkor vállald be a 'no sex' részét is...

Már régen rossz ha azért vagy vele mert másat nem találtál még...

2008. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, szerintem bunkóság keresgélni is. Ezekszerint csak azért vagy még vele mert nincs más vagy nincs jobb.

Ha valóban szeretnéd akkor nem keresgélnél mást hanem vele próbálnád megoldani a gondokat. Mindent meg lehet csak akarni kell. Ha ő a hibás a dolgokban akkor mondd meg neki hogy szakítasz vele ha nem változtat.

2008. jún. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ne tartson vissza a szakítástól, hogy attól félsz, hogy magányos leszel és nem találsz másikat. Sokkal könyebb úgy párt keresni, hogy nincs senkid. Így őszintén indulhat a kapcsolat.
2008. jún. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy most rögtön mondd meg neki, hogy szakítasz, ha minden így marad.

Lehet, hogy erre meg fog változni! Vagy jó, vagy rossz irányba... bármelyik segíti majd a döntésed.

2008. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért gondolkozz el rajta. Szereted? vagy inkább csak sajnálod?

Nekem úgy tünik, hogy ha igazán szeretnéd, akkor nem mások után kóricálnál, hanem megpróbálnál vele leülni és mé egyszer megbeszélni, hogy neked ez igy már tovább nem pálya.

Lehet hogy ő is érzi, hogy valami nincs rendjén...és mindkettőtöknek megkönnyebbülés lenne. Lehet arra vár, hogy te mondd ki.

Ami a konkrét kérdést illeti: igen, bunkóság. Gondolj bele a fordított helyzetbe, amikor veled csinálják ezt meg. Mosolyognál rajta, hogy ez milyen egy korrekt megoldás?! Ha menthetetlen a helyzet, és amúgyis szakítotok, akkor miért ne tennéd meg most? Most őszintén: nem sokkal tisztább új kapcsolat után nézni, úgy hogy a régi már nem fityeg ott a nyakadban?

2008. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az hogy megmondom neki hogy vége ha nem változtat már megvolt, akkor esküdözött hogy megváltozik. Ez volt fél éve. Azóta sem történt változás. De mostmár mindegy, ma reggel szakítottunk. Köszönöm mindenkinek mégegyszer.
2008. jún. 5. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
És ő higy fogadta h szaíktolál vele???
2008. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!