Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha skype-on egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha skype-on egy fiú meg akar nézni titeket, akkor otthoni ruhában, melegítőben, kócos hajjal stb. mutatnátok meg magatokat, vagy úgy, ahogyan a hétköznapokban öltöztök az utcán?

Figyelt kérdés
Az első benyomás számít, valljuk be.
2013. febr. 6. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha skypon lát először, akkor az nagyobb probléma, mint hogy épp miben vagyok...
2013. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű nem vennék fel egy divatbemutatós ruha összeállítást és nem sminkelném ki magam úgy mint a magazinok modelljei, de nem hanyagolnám el magam. Nekem az elsőről amit írtál az ápolatlanság jutna elsőre eszembe. Úgyhogy a hétköznapi cucc.
2013. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de sokkal jobban tetszene egy kócos, melegítős csaj, mint egy kifent-kikent.
2013. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem öltöznék ki azért mert éppen skípe-n dumálok valakivel. Viszont nagyon rossz ha az első "találkozás" skype-on keresztül történik..
2013. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a hármashoz :)
2013. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az első ilyennél kicsit kisminkeltem magam és utcai ruhát vettem fel.

És mint kiderült a srác sem otthoni cuccban volt és be volt állítva a haja is....szóval sztem ne vágd teljesen otthonkába magad :))

2013. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melegítő, vagy hétköznapi ruha. Ez a kérdés. Sem a túl sok smink. Az a lényeg, hogy a csaj ne úgy nézzen ki, mint aki éppen az ágyból pattant ki.
2013. febr. 6. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a fizikai találkozás híve vagyok. Két ember első benyomása nagyon fontos. Természetesen nem melegítőben, kócosan kell hogy megtörténjen. Ez olyan dolog szerintem, ami csak később fér bele egy kapcsolatba, amikor már egész jól ismerik egymást. Az ismerkedés, randik - ezek olyan dolgok, amikor mindkét fél a legjobb benyomást akarja kelteni a másikban - az egyik legizgalmasabb része egy kapcsolatnak, és egy így is van jól :)

25/N

2013. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!