Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem akar már találkozni velem?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval és már többször találkoztunk is. Legutóbbi alkalommal (ez volt az 5.) a kezemet simogatta, a hajamat birizgálta, stb... szerintem mindketten jól éreztük magunkat, de azóta csak facebook-on vagy telefonon beszéltünk és hiába hívtam valahova, mindig volt valami ürügy, amiért nem ért rá, de mindig hozzá tette, hogy majd találkozunk, majd keres. Viszont ez lassan már 3 hete tart, és úgy érzem, ez nem fair, hogy csak így hirtelen szó nélkül ott hagyott. A másik pedig, hogy amikor ő keres engem, mindig úgy érzem, hogy ez csak azért van, mert tartaléknak jó vagyok...ti mit gondoltok erről? Nem bírok sajnos másra gondolni, de lehet, hogy el kéne felejtenem?
2013. febr. 2. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle, minden jogod megvan hozzá. De nem tudhatod, mi van, csak ha őszintén beszéltek.
2013. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam mondani amit a végénél írtál,hogy lehet,,hogy "tartalék" vagy.
2013. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy néha, ha szerinte olyat kérdezek, ami nem tartozik rám, nem is válaszol. Mintha meg sem hallotta volna. Ezért fel sem merem tenni a kérdést, nehogy az legyen, hogy nem beszélünk egyáltalán.
2013. febr. 2. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha nem akar találkozni többet, az nem baj, vallja be. És ezt mondtam egy fiúnak és rögtön bevallotta, hogy nem kellek neki.
2013. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehetett kellemes..viszont én nem vagyok olyan bátor, hogy ezt megkockáztassam. Mármint tudom magamról, hogy utána nagyon le lennék törve.
2013. febr. 2. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Le lennél törve, de utána hamarabb túltennéd magad rajta, és nem emésztenéd magad még hetekig. Jobb tudni az igazat, mint még sokáig azon őrlődni, hogy vajon kellesz neki, vagy nem.
2013. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!