Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy pasi azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasi azért nem akar találkozni velem mert attól fél hogy belémszeret, akkor szerintem ő már eléggé a szerelem határán mozog. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az élet most nem ad lehetőséget a továbbiakra, ezért mondta ezt... Ami egy korrekt hozzáállás, de kiváncsi vagyok, hogy ez jelentheti-e azt, hogy akár már kezd szerelmes lenni...? (Érdekel a véleményetek, ezért nem letolós válaszokat várok )
2013. jan. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez konkrétan azt jelenti hogy a farka másban mozog, akit nem fog miattad otthagyni :D Át lettél b.va :))
2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, meg egy olyan kifogást talált amit te nagyon is elhittél neki, így nem feszegeted sokat ezt a témát. Vagyis, talonba tett téged. Ami annyit jelent, ha nem jön össze az a csaj akit most fűzöget, ha nincs ló jó a szamár is alapon te leszel a barátnője.
2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy úgy van ahogy az előttem szólók mondják.

Saját példa:

Van 1-2 lány akikkel tök jól megvagyunk igazából szerelmes is vagyok az egyikbe, biztos érzi vagy tudja, de nem mondom neki. Egyelőre nem szeretnék semmi komolyat. Nem azért, mert mást is fűzögetnék vagy mert éppen mással vagyok. Csak tudom, hogy most nem állok készen egy komoly kapcsolatra. Ennek több oka is van, itt most nem részletezném. A lényeg az, hogy ne mindig a legrosszabbra gondoljatok. (sajnos van egy ilyne mondás: mindenki magából indul ki... valóban? :D )

2013. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ASOT ***** válasza:
Első 2-nek igaza van sajna!
2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!