Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem akar senki találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar senki találkozni velem?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerkedem interneten (közel 2 éve), mivel jelenleg más lehetőségem nincs, minden jól is megy, tök jól összeismerkedünk, de akárhányszor eljutok oda, h na akkor most találkozó/randi, senki nem akar...

Mi a fene van a lányokkal manapság? Vagy én vagyok ilyen balszerencsés, vagy visszataszító külsőleg/belsőleg, h már csak a puszta említése után is a bocs de most nem lesz jó, nem érek rá választ kapom? És ezek után rövid úton le vagyok koptatva.

Komolyan nem értem.

Valami ötlet fiúk/lányok?


29 F



2012. nov. 22. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
mert nem tetszik a pofikád nekik.
2012. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kérj minél előbb személyes találkozót, mert minél jobban elnyújtod neten a levelezgetést, annál nagyobb az esélye, h haverként kezelnek és nem férfiként, plusz csökken is az újdonság varázsa
2012. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, mindegyikük látott fotón, és érzem is h nem csak barátkozni akarnak, ergo tetszem nekik, de amint jönne a randi, lekoptatnak. Lehet h én vagyok a türelmetlen, de úgy érzem 1-2 hét beszélgetés után, illene találkozni. Vagy nem?
2012. nov. 22. 19:00
 4/22 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy sok lány annyira nagy, "standardokat" tűz ki maga elé, hogy azon már én is szoktam nézni.


Jóképű srácnak tartom magam, félénk sem vagyok, buliban felszedni egy csajszit, nem tartom nagy kunsztnak. De hogy párkapcsolatban lenni valakivel, hát apám, ez a sok sikert kategória.


Illetve azt is eltudom képzelni, hogy csak játszadozásból teszik fel magukat, hogy aztán a barátnőiknek mondhatják, hogy már megint elutasított egy pasit. Simán ki tudom nézni ezt is.

2012. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4-es: Hát ettől félek én is..:(
2012. nov. 22. 19:02
 6/22 anonim ***** válasza:

Tudod, az írásos ismerkedés sok mindent elbír. Sok ember, férfi és nő egyaránt ilyen szeret túlozni. Nem, nem hazudnak, csak tulajdonképpen olyannak láttatják magukat, amilyennek saját magukat elhiszik.

És a végén olyan szinten beleélik magukat, hogy saját maguk is elhiszik.


Amikor meg találkozni akarsz velük, akkor nem merik önmagukat felvállalni.


Ha pedig valaki őszinte, akkor egy idő után szinte barátként kezel, és azért nem akar találkozni, mert ezt nem akarja elrontani...


Igazából én is azt látom megoldásnak, amit előttem válaszoltak. Egy ismerkedés után rövid időn belül szorgalmazd a személyes találkozást!

2012. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, milyen korosztályból való lányoknál próbálkoztál? Ha annyi mint te, vagy idősebb mint 29, akkor próbáld meg egy jóval fiatalabb lányoknál, 21-22, szóval 20-hoz közel.
2012. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es: 20 és 35 év között próbálkozom...
2012. nov. 22. 19:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze h találkozó előtt pattintanak le, mert aranyos vagy kedves jó beszélgetőpartner édes foglalkozol velük ésatöbbi.

De mivel jön a találkozó ők tudják jól h te többet akarsz majd de ők nem, mert viszont külsőre nem vagy okés nekik, még ha ezt is mondják.


A szőrnyű igazság.

2012. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg csak a 20 körülieknél. Tapasztalatból mondom, hogy sok lánynál kényes téma ha idősebb nálad, párkapcsolatot tekintve persze. Fordítva pedig, ha te vagy idősebb nála (hidd el nem baj, ha te vagy 29, ő meg mondjuk 21, ezzel nincs semmi baj).
2012. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!