Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem akar senki találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar senki találkozni velem?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerkedem interneten (közel 2 éve), mivel jelenleg más lehetőségem nincs, minden jól is megy, tök jól összeismerkedünk, de akárhányszor eljutok oda, h na akkor most találkozó/randi, senki nem akar...

Mi a fene van a lányokkal manapság? Vagy én vagyok ilyen balszerencsés, vagy visszataszító külsőleg/belsőleg, h már csak a puszta említése után is a bocs de most nem lesz jó, nem érek rá választ kapom? És ezek után rövid úton le vagyok koptatva.

Komolyan nem értem.

Valami ötlet fiúk/lányok?


29 F



2012. nov. 22. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, párkereső. Magamból indulok ki, lehet hogy "durván" hangzik, de én olyan lánnyal nem állok le még hosszabb ideig beszélgetni sem, aki nekem nem tetszik külsőre, főleg nem találkát beszélni vele, nem? Aki nem jön be, arra minek pazarolnék időt? Gondolom a kérdező sem ír rá olyanra, akivel nem szívesen találkozni, vagy tart fent beszélgetést, aki neki nem tetszik. Netes világban vagyunk, nem nagy kunszt ignorálni, lekoptatni valakit, nem jár semmivel.
2012. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
(Lemaradt) Ergo, ha a kérdező ráír valakire, akkor ha nem jön be a lánynak, akkor nem fog eljutni a találka kérdéséig, sőt még hosszabb beszélgetést se fog lefolytatni vele.
2012. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
"Tudják hogy többet akar", miért ő mit akar, tanulni? Minek van fent akkor társkeresőn, érted.
2012. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

19:13


többség unalomból, céltalanul regisztrál. Avagy úgy hogy van pasija.

2012. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Van kocsid?

:)))

2012. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én most olyan helyzetben vagyok,h engem a pasi hagyott itt...(netes ismerkedés után)!Nem tudok róla semmit jó pár napja úgy,h előtte minden nap órákat beszéltünk át és mindig ő keresett engem!Szóval szerintem próbálkozz élőben!!!!!Saját tapasztalatból mondom,h neten senkit sem fogsz igazán megismerni!!
2012. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19:31


nem is a neten kell kiismerni és megismerni a másikat. az csak a kapcsolatfelvételt szolgálja. Aki ott marad és hónapokig levelezik valakivel élő találkozás nélkül az csakis magára vethet!

2012. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

ssx44


Nem is maradok hónapokig, mert 1. feleslegesnek tartom, 2 ha akarnék is, a másik fél futamodik meg előbb...

2012. nov. 22. 20:03
 19/22 Granulátum ***** válasza:
Nem lehet, hogy csóró vagy?
2012. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem, Granulátum, nem vagyok csóró, egyébként meg honnan is az ötlet? Te az vagy és azért hajtanak el? :P
2012. nov. 22. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!