Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni, ha?

Figyelt kérdés

Ha jóformán annyiból állnak a hétköznapjaim, hogy elmegyek 5.50-kor itthonról és 17.50-re érek haza? Talán nyáron javulhat a helyzet, hétvégén jó idő van, el lehet menni ide-oda. 400fős kis faluban lakom.


20f



2013. febr. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

melyik a jobb,ha 4 csaj szo.pja egyszerre a tököd,vagyha

csak 1?

2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
He?! 4 oda sem fér :D Csak szépen sorban :)
2013. febr. 6. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos akkor ha a 400 emberből legyen 40 korodbeli lány és közülük egyik sem tetszik vagy már kikosaraztak, akkor kérlek bemész a legközelebbi városba és ott csajozol.
2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40? Annyi gyerek összesen nincs, 0-20 évesig :D
2013. febr. 6. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg neten mert ilyen kis faluban elég kevés az esély
2013. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam... Egyik oldalon vagy 6 lányból 0 írt vissza. Pedig itt kiírtam 1 kérdést régebben ahol küldtem képet a válaszadóknak és majdnem mind azt írta, hogy nem vagyok vészes, sőt. De élőben mégsem veszem észre, hogy egy lány jeleket küldene :/
2013. febr. 6. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mettől meddig szeretnél jelentkezőket? Küldesz üzenetben egy képet magadról? (Leírnám, hogy esetleg min kellene változtatnod, meg a belső tulajdonságaidat is leírhatnád), mert nem hiszem, hogy az az oka, hogy kevés csajjal találkozol, illetve a neten is valami visszataszíthatja őket.
2013. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!