Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek, lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, lányok hogy viszonyultok egy elvált férfihoz? Ha ismerkedni szeretne És újra kezdeni az életét?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi aki 1,5 év házasság után zátonyra futott a kapcsolata de szeretné az életét újra kezdeni mert egyedül nem akar élni akkor , távolságtartóan álltok a szándékaihoz vagy állnátok ? Mennyire fontos a múltja ?
2013. febr. 4. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem érdekel a múltja,mindenkinek van esélye a boldogságra,lehet elvált,gyerekes szülő
2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy elvált, nem jelent semmit. Bárkinek zátonyra futhat az élete, ahhoz két ember kell.

Persze azért elbeszélgetnék vele az okokról, ha elmondja. De igazából mindegy, mert ha a válás oka olyasmi, ami nálam is kizáró tényező, az kiderül úgyis.

Egy dolog zavarna. ha a válás ellenére is szoros kapcsolata maradna az exszel. Az azért elgondolkodtatna.

2013. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem lennék elutasító egy pasival sem. Lehet, hogy furcsán hangzik, de én még tisztelném is azért, hogy nem félt kilépni egy rossz házasságból, ugyanis sokan -főleg az anyagiakra hivatkozva- nem teszik meg ezt a lépést, inkább maradnak egy rossz házasságban.
2013. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs velük. annyi, hogy ne hordja oda a gyerekét, mert nem szeretem a gyerekeket, sajátot sem akarok. De szerintem meg lehet oldani, ha nem lakik ott a gyerek, akkor amíg vele találkozik, addig csinálok magamnak külön programot.
2013. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ismerkedtem társkeresőn egy elvált pasival. Érdekelt mindaddig a percig, amíg ki nem derült, hogy a volt felesége a szomszéd lakásban lakik.
2013. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy válásnak nagyon sok oka lehet, attól még nem lesz valaki automatikusan rossz ember, vagy defektes, hogy elvált.

Megkérdezném, hogy mi történt, ha már vagyunk olyan viszonyban egymással. De semmiképpen nem ítélném el.

2013. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan joga van a boldogsághoz, mint mindenkinek. Attól, h elvált az nem befolyásol, a múltja a múltja, ha mesél róla mesél, ha nem, nem, én így vagyok ezzel.
2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezeket azért jól esik olvasni ! :)
2013. febr. 4. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
én ezért nem megyek férjhez.. :D Amúgy nem érdekelne, de azt tudni akarnám, hogy miért vált el..
2013. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most költöztem össze a párommal, aki elvált. nem régóta vagyunk együtt, de annyira közös minden, és annyira megszerettük egymást, hogy költözés volt a legjobb amit tehettünk a távolság miatt. először meglepődtem, hogy már 10 éve elvált, mert így is fiatal, de mikor elmesélte az egész sztorit, kiderült hogy az egészben ő volt az áldozat, és nagyon csúnyán kihasználták.Így nagyon vágyott már a boldogságra, most pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy mellettem végre az legyen :)
2013. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!