Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni, ha szociális fóbiám van? 20/f

Figyelt kérdés

[link]


A lényeg hogy nem merek emberek közé menni, ismeretlenekkel beszélgetni, idegen helyekre menni. Még a haverjaimnak sem merek írni, hogy jó lenne elmenni valami buliba vagy ilyesmi...


Igazándiból gyakorlással ezek a dolgok mennének, csak nincs aki segítsen :/


Társkeresőzni, szakemberhez menni nem szeretnék.


2013. febr. 2. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet magadról. Aztán majd felkereslek.. ha
2013. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet a netes ismerkedés sem menne, mert ha megbeszélnétek a talit, nem bírnál elmenni, élőben meg még nehezebb.
2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet...
2013. febr. 2. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van sajnos, és én már messze vagyok a 20 éves kortól. Barátaim, társaságom sincsen, meg eleve nem is vagyok "bulizós" alkatú. Teljesen reménytelennek érzem a helyzetemet ebben a tekintetben. Azt hiszem, talán egyetlen dolog segítene: ha valaki az utcán meg ilyen helyeken odajönne hozzám ismerkedési szándékkal. Ekkor már megpróbálnám valahogyan összeszedni magamat. Csak sajnos ennek meg 0% az esélye, hogy megtörténjen.
2013. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 3. 00:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, az nagyot dob az esélyeiden.
2013. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nézhetek ki akármilyen jól, amíg itthon ülök :D
2013. febr. 4. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez van haver. Én is ilyen vagyok, megszívtam ennyi. Mondjuk nem is tervezek 50 évet élni, de még 30-at se.
2013. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de még ocsmány is. :S
2013. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem is kell, hogy segítsen valaki, mert ha egyedül nem agy hajlandó nekiállni, akkor nem is fog menni később, a "rázósabb" helyzetekben sem. (Tapasztalat, én is átéltem ezt korábban.)


Nekem ez segített, szerintem kezdd el te is: *****


Ne ijedj meg a nehezebbnek tűnő gyakorlatoktól. Indulj az elején, menj végig az első 3-4-en, amit még talán meg tudsz csinálni. Értékeld magad, és kezd újra. Ha stabilabban mennek a gyakorlatok, akkor lépj tovább, és már ne az első 3-4et csináld, hanem az első 5-6-ot, stb.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!