Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalként hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként hol lehet ismerkedni annak, aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és már a netes társkeresőket (love.hu, Badoo,stb) kimerítettem. Persze akadt onnan komoly kapcsolatom is,de az ritka. És mivel bulizni nem szeretek,fogalmam sincs,hova lehet elmenni,ahol ismerkedhet is az ember.

Valakinek valami ötlet?

Ti,akik nem buliztok,hol ismertétek meg a párotokat? Hol érdemes ismerkedni? Tanácstalan vagyok!


2013. jan. 31. 10:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

akárhol.

suli, egyetem, munka, park, könyvtár, hobbijaid, közös barát...

2013. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Már nem járok suliba, és könyvtárba sem. Épp munkát keresek,így az is kilőve, a barátok meg mind más városban és ritkán találkozunk.

Tehát hova lehet menni EGYEDÜL,ahol lehet ismerkedni, a fent említette lehetőségeken kívül ;)?

(egyébként köszönöm a tippet,megy a zöld kéz...)

2013. jan. 31. 10:41
 3/30 poet1 ***** válasza:
61%
Sehol. Nincs párom és én sem járok bulizni. A karitativitás és az irodalmi tevékenységek éltetnek :D 27,F
2013. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%

A GyK-n!

Hol laksz?

:)

2013. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%

Menj el sétálni,aztán valakinek csak megtetszel!:)

De ennél jobb ötletem nekem sincs.

2013. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ja,nem azért írtam ki a kérdést,félreértés ne essék,mert itt akarok ismerkedni!

amúgy hát a séta sem rossz ötlet :D!

2013. jan. 31. 11:22
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol, ahol emberek között vagy. Könyvtárba egyébként nem csak iskolásként járhatsz, hanem csak úgy olvasni is.

Járj el tanfolyamokra, táncórákra, táncházba(nagyon jó hely ismerkedésre!), önkénteskedni, vállalj alkalmi munkát, csatlakozz túracsoportokhoz, ilyesmi.


Különben én járok bulizni, de szerintem pont buliban lehetetlen ismerkedni. Sötét van és zaj, nem látod a másikat, nem tudtok egy szót se váltani. Még talán soha nem ismerkedtem buliban. Oda táncolni megyek :)

2013. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én szeretek bulizni, de nem csak ott ismerkedtem. Mikor hogy adta magát a helyzet.

Barátomat a munkahelyemen ismertem meg.

Volt barátomat egy közös barátnőnk mutatott be egymásnak. Álltunk az utcában és beszélgettünk, így ismerkedtünk össze.

2013. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

7-es, igazad van, az ilyen helyek nem ismerkedésre valók. A házibuli már más, de azt tehetjük a közös ismerős általi ismerkedéshez.

Kérdező, valami hobbit találj, vagy sportot, de ne ilyen nagyon magányosat, hanem társas hobbit.

2013. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)! Igyekszem hobbit találni,de pénz és társaság nélkül nem könnyű!
2013. jan. 31. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!