Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalként hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként hol lehet ismerkedni annak, aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és már a netes társkeresőket (love.hu, Badoo,stb) kimerítettem. Persze akadt onnan komoly kapcsolatom is,de az ritka. És mivel bulizni nem szeretek,fogalmam sincs,hova lehet elmenni,ahol ismerkedhet is az ember.

Valakinek valami ötlet?

Ti,akik nem buliztok,hol ismertétek meg a párotokat? Hol érdemes ismerkedni? Tanácstalan vagyok!


2013. jan. 31. 10:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Én facebookon azért vagyok fent,mert ott vannak az ismerőseim akikkel nem tudok napi szinten személyesen beszélni ilyen-olyan okokból kifolyólag. Az szerintem/nekem nem egy társkereső,ezért nem is keresek ott társat :). Persze,hát ismerkedjen ott,aki ott szeret,de akkor én meg inkább maradok az igazi társkereső oldalaknál :)!
2013. febr. 1. 07:59
 22/30 anonim ***** válasza:

ahogyan jónak látod,egyébként én se szoktam ott úgy ismerkedni.

de sokan azt csinálják.:)

2013. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés nincs helyhez/időhöz kötve, bárhol lehet ismerkedni, neten, buszon vonaton, munkahelyen, akár még itt is. Nem aqz számít, hogy hol ismersz meg valakit, hanem az, hogy milyen embert ismertél meg. :)
2013. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Erre kíváncsi lennék én is, nem akarok éveket elpazarolni... :S


22/N

2013. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Az a póén, hogy 3éve ilyen szituációban vagyok mint te kedves kérdező. Annyi, hogy nekem az MMO is megvolt bár az se nyert igazán... Lassan 1 éve van munkám és szintén nem javult a helyzet szinte minden munkatársam házasságban él vagy élettársa van és álltalában mindenki idősebb. Én is rettentően tanácstalan vagyok. 23/F Én mondjuk ismerkednék veled ha nem zavar a korkülönbség :D
2013. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Cat13 válasza:

Facebook,ott ismerkedni lehetetlenség,bejelölöd és megkérdezni mit akarsz?,honnan ismered?,ráadásul sok ki sem írja,hogy van valakije,jah meg ha egyedülkállót írnak ki az sem igaz, Badoon is sok a komolytalan,moziban sem tudsz ismerkedni,mert párok mennek általában filmet nézni,meg családok. Észrevételeim alapján bárhova is mész mit látsz? párokat,meg családokat.

Társkereső oldalakat sem tanácsolom,sok a kamus, házasságban,párkapcsolatban élő pasi rajta,akik tök komolytalanok,hiszen nekik már van valakijük. Vannak ingyenes rendezvények pl. majális,juniális meg ilyen-olyan kirakodóvásár,mehetsz barátaiddal csehóba semmi..

Barátok általi bemutatott ismerősöket sem lehet készpénznek venni. Strandon,uszodában sem lehet ismerkedni. Munkahelyen meg pláne nem,mert vagy ott is már megvannak a párocskák vagy pedig alapból házas az illető és még ronda is vagy pedig csak női kollégáid vannak...

Sokan ajánlották a Balatont is,hát Balaton minden részét bejártam semmi, barátokkal anélkül is.

2016. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Cat13 válasza:

Iskola??..nah hagyjuk :D

Volt közös hobbim,voltak összejövetelek,ne higgyétek,hogy ha közös a hobbi,akkor azzal fogsz is társat.

Ahogy észrevettem a párok 85%-ban mást szeret és csinál.

Sőt azt is észrevettem,hogy van az egyik állatbarát de a társa meg gyűlöli az állatokat.. Szerintem nagyon nagy mák kell,hogy pont találkozz azzal akivel igazából kéne és neki is veled. Ez megvan írva.

2016. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Cat13 válasza:

Volt multiplayes játékos időszakom is, de ott tényleg csak játszótársak vannak. Kapcsolatot kialakítani hááát, eleve van aki találkozik ilyen oldalon?

Ott aztán azt meg pláne nem tudod még jobban lekövetni,hogy kicsoda-micsoda, hol lakik..

2016. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Hogy alakult az életed,megtaláltad akit kerestél?
2020. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Durva, hogy ez 10 évvel később is mennyire aktuális. Egyszerűen lehetetlen ismerkedni manapság.
2023. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!