Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalként hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalként hol lehet ismerkedni annak, aki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és már a netes társkeresőket (love.hu, Badoo,stb) kimerítettem. Persze akadt onnan komoly kapcsolatom is,de az ritka. És mivel bulizni nem szeretek,fogalmam sincs,hova lehet elmenni,ahol ismerkedhet is az ember.

Valakinek valami ötlet?

Ti,akik nem buliztok,hol ismertétek meg a párotokat? Hol érdemes ismerkedni? Tanácstalan vagyok!


2013. jan. 31. 10:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

MMO játékok? Kimozdulni nem kell, pénz se sok kell hozzá, ismerkedni viszont simán lehet. Persze eleinte nem élőben, de ha összeszokik egy csoport, találkozó is megeshet.

Tévhit, hogy a kockák feltétlenül magányosak, kocka és kocka hamar megtalálja egymást.

2013. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem is hallottam még erről. Mi ez?
2013. jan. 31. 12:15
 13/30 anonim ***** válasza:
Pff mmo.Hülye world of warcraft.
2013. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
:D Örülök,hogy ti tudjátok,de én okosabb nem lettem :D!
2013. jan. 31. 12:30
 15/30 anonim ***** válasza:

Lehet hülyézni a játékot, én se vagyok kocka (vagyis de, csak másképp), csak próbálok minden lehetőséget felsorolni, ami még nem volt.

Mondjuk előbb a munka kereséssel foglalkoznék intenzíven, sajnos a világ olyan, hogy akkor nyílik meg, ha van egy kis pénzed a szabadidődben, főleg ha nincsenek (elérhető távolságban) barátaid.

2013. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát hidd el,ennél intenzívebben már nem is tudnék a munkakereséssel foglalkozni!
2013. jan. 31. 12:38
 17/30 anonim ***** válasza:

Ezt elhiszem. Magam is munkanélküli vagyok, tudom, hogy hiába vagy rajta gőzerővel, nem biztos, hogy hamar találsz is.

Arra céloztam, hogy most ezzel egyidejűleg félretenném a társkeresés gondolatát. Ráér, főleg fiatalon. Meg sokszor akkor jön valaki, amikor nem is számítasz rá, a leglehetetlenebb időpontban és helyen.

2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ha bírod a stresszt,fb jelölj emberkéket valamelyik felfigyel rád tuti. :D
2013. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hát aki facebookon ismerkedik az nekem kicsit szánalmas...

Amúgy attól,hogy fiatal vagyok és épp nincs munkám még ugyanúgy vagy épp sokkal jobban vágyom arra,hogy szeressenek!

2013. jan. 31. 13:10
 20/30 anonim ***** válasza:

ott találod pedig a legtöbb embert,nem kerül sok pénzedbe,

és ilyen alapon hogy ott ismerkedni szánalmas akkor a badoo vagy love.hu is az nem de??:)

2013. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!