Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhozta a barátait a randinkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhozta a barátait a randinkra. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés

Hello

Én egy 13F vagyok , és nemrég egy csajt hivtam el randira , gondoltam elmegyünk moziba aztán meg kajálni.MIRE ELHOZTA A BARÁTNŐIT.

Most ez mi akar lenni, oké egy kicsit szöszi a csaj de nagyon tetszik. Szolnék én neki h igazábol randit kértem tőle de mikor mindenki elment és én hazavittem mire az ajtóban lesmárolt. Most akkor mit csináljak?

Válaszokat elörre is köszönöm



2013. febr. 4. 17:14
1 2
 11/12 senior24 válasza:

Halihó!

Tudod h ezt hány nő csinálja meg?Akik nőből vannak!

Persze vannak nők akik nem hivják el a bnőit,de majd később ugyis bemutatott volna nekik ha most éppen nem vitte volna el öket.

Tudod a helyzet az ha nőknek szükségük van az ugynevezett "legjobb barátnő jóváhagyására".Ha ezt elszúrod és nem keltesz bennük jo benyomást akkor nagy bukta lehet belőle.Nem vicc!Tudom h ovodás és nevetséges dolognak néz ki de hidd el ez az igazság!

És ezt minden nő megcsinálja előbb utobb akárhány éves is.

Sajnos szomoru tény de a legjobb barátnők ha kell akár le is tudják beszélni rolad a lányt.

Én sokszor jártam igy de egy életre megtanultam ezt is!

Ilyenkor azt kell tenni h jo benyomást teszel a bnőire,nem biztos h szimpi lesz az ember nekik de ha jo benyomást teszel,miután lecsekkoltak,akkor nagy az esélye h sikerül,ha elötte nem szurtál el semmit.Persze tudom h ha egynő olvasná ezeket a sorokat,természetesen h'lyeségenk tartaná,de Soha de soha ne fogadj el nőtől csajozási tanácsot,mertr egsézen egyszerüen nem fog müködni!!!Ezt már másoknak is elmondtam.

2013. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 senior24 válasza:

Az is tény hogyha egy lány a barátnői társaságában van,legyen az buli vagy akármi,szinte lehetetlen h elcsald őt magaddal!

DE! Vannak erre is technikák amiket én is alkalmaztam,amellyel sikeresen véghezviheted a dolgot.

Egyébként meg lehet h észre sem vetted de átmentél a teszten:)

2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!