Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 16/f Jól át lettem b*szva? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég megismerkedtem egy tőlem 2 évvel fiatalabb lánnyal. Sokat beszélgettünk, 2x taliztunk is. Múlt hétfőn elmondtam neki, hogy tetszik nekem, és ő is leirta, hogy ugyanigy érez irántam. Megbeszéltük, hogy szombaton randizunk. Pénteken felhivtam, és hallottam a hangján, hogy eléggé le van törve, de azt mondta, hogy rá fog érni, és találkozunk. Még az nap este megirta, hogy tetszik neki rajtam kivül más is...Reméltem, hogy csak hülyéskedik, de sajnos komolyan gondolta. Erre szombat reggel mire ébredek fel? Avvan a bizonyos fiúval kapcsolatban van.. -.-''. Ráirtam chaten a lányra, de csak annyit irt,hogy ne haragudjak, és maradjunk barátok..Nagyon sz*rul esett ez nekem.. Ti mit tennétek a helyemben? Maradjak vele barát? Várjam meg, hogy szakitsanak, vagy már mondjak le róla? :/

2013. febr. 4. 10:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindannyiótoknak, rengeteget segitettetek :) mindenkinek ment a zöld kéz
2013. febr. 4. 12:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha még ő írna rád akkor is sz*rd le.
2013. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
A másik srácnak biztos a bőre alatt is pénz van, azért ejtett téged. Minden csaj a pénzes pasikra bukik.
2013. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A másik pasi nem pénzes hanem valami egoista divatbu*i..
2013. febr. 4. 21:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem ez a lány egy tipikus kis naív tiniribinek néz ki:/ az ilyenek azért vannak együtt valakivel, mert épp vonzódnak hozzá, puszta fellángolásból- csak ezt ő még nem tudja. (Na majd kimászni ebből, az nehezebb lesz) jobban jártál, hogy nem pazaroltál rá sok időt:)

Szerintem hagyd. De ha úgy látod maradj a barátja, ha képes vagy megbocsátani és tudod, hogy többet nem hagyod magad átveretni.

2013. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, abszolút nem szabad ilyen csajjal foglalkozni egy percig sem. Meg ez a legyünk barátok szöveg is már annyira gyenge... Én már rosszul vagyok tőle. Mindig a barátzónába akarják betölteni az embert (a csajoknak nehezen megy a barátságok fenntartása a hülye hozzáállás miatt, ezért akarnak minden pasit oda besúvasztani, akit nem akarnak pasinak). De én már élből elutasítom ezt. Olyankor persze azt hiszik, meg vagyok sértődve,pedig csak hányok az egész barátzónás hülyeségtől.:D
2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚrrr Isten :D De jó visszanézni a régi kérdéseimet így 18 évesen :DD Végül hagytam a lányt, párszor beszélgettünk. Ez az idő alatt volt neki még 3 pasija... Amikor az utolsóval szakított, jött hozzám bocsánatot kérni meg mondta, hogy mennyire szeret stb. Azt a műsort, ahogy elküldtem látnotok kellett volna :DD Így visszagondolva jobb lett volna még akkor lezárni ezt az egész ügyet :)
2014. júl. 16. 02:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát mondtuk mi neked, de nem hallgattál a vén szakikra :D
2014. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!