Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 16/f Jól át lettem b*szva? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég megismerkedtem egy tőlem 2 évvel fiatalabb lánnyal. Sokat beszélgettünk, 2x taliztunk is. Múlt hétfőn elmondtam neki, hogy tetszik nekem, és ő is leirta, hogy ugyanigy érez irántam. Megbeszéltük, hogy szombaton randizunk. Pénteken felhivtam, és hallottam a hangján, hogy eléggé le van törve, de azt mondta, hogy rá fog érni, és találkozunk. Még az nap este megirta, hogy tetszik neki rajtam kivül más is...Reméltem, hogy csak hülyéskedik, de sajnos komolyan gondolta. Erre szombat reggel mire ébredek fel? Avvan a bizonyos fiúval kapcsolatban van.. -.-''. Ráirtam chaten a lányra, de csak annyit irt,hogy ne haragudjak, és maradjunk barátok..Nagyon sz*rul esett ez nekem.. Ti mit tennétek a helyemben? Maradjak vele barát? Várjam meg, hogy szakitsanak, vagy már mondjak le róla? :/

2013. febr. 4. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen ez a lány még nem tudja mit is akar és elég éretlenül kezeli a kapcsolatait. Szerintem, ha nem vagy beleesve, lépj tovább, hagyd felnőni. Barát ne legyél.
2013. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudja mit akar még,fiatal még magával sincs tisztában.Ne ne legyél barát.Hagyd a francba,keressél mást.
2013. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, ment a zöld kéz :)

Persze tovább tudnék lépni, csak az az 1 gond, hogy eléggé visszahúzódó tipus vagyok, és ezért nehezen megy az ismerkedés a lányokkal.. de majd lehet, hogy elmegyek bulizni, és ott könyebb lesz

2013. febr. 4. 10:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek lennél a barátja? Tán szükségetek van egymásra? 14 éves, ne várj tőle semmit, 16 évesen magadtól sem várj sokat. Ha van, örülsz, ha nincs, keresel és örülsz az életnek, ennyire egyszerű.
2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 fospuska ***** válasza:
100%
ja, szépen csillog az ezüstérem,de ez nem vigasz. fiatal vagy még emiatt letörni,időd,mint a tenger. ha neki tetszettél,másnak is fogsz. gyia! :)
2013. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg tudja hogy mit akar, és úgy is cselekedett. Csak 2-er találkoztak, elmondta hogy esélyes egy 3-ik is, és választott. Ez azért nem egy féléves kapcsolat volt. A "legyünk barátok" meg inkább közhely, mintsem egy olyan dolog amihez feltétlenül ragaszkodni kell.
2013. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor túllépek rajta, jobb lesz nekem úgy.. :)
2013. febr. 4. 10:52
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Elvannak cseszve a nők, de pszt mert harapnak is:)
2013. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én már csak egóm miatt is hagynám őt. Ha meg netán később össze akarna jönni velem, megmondanám, hogy ez a vonat már elment. Sok lány van még. :)
2013. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az egyik válaszolónak

2 randi után ne várj sokat, nem voltatok elkötelezve egymás mellett, ráadásul teljesen korrekt volt a lány, ami azért elég ritka. Hagyd őket. Lehet hogy 2 hét múlva szakitanak, de akkor se keresd őt. Ha majd ő rádir esetleg. Bár akkor is meggondolnám hogy lennék-e szamár a ló helyett...

Egyébként nekem is dettó ugyanez volt, csak én 19 évessel fogtam ki. 1 randit lemondott, állitólag vmi halaszthatatlan dolga akadt, meg mondta előtte h van vki aki nagyon tetszik neki, én erősködtem h talizzunk, hátha én majd jobban fogok. Aztán egyik nap láttam h kapcsolatban van, ráadásul nem is azzal a sráccal aki annyira tetszett neki. Nem is bánom, találtam azóta egy sokkal tündéribb, gyönyörű lányt.

Fel a fejjel, a csajt meg felejtsd el

24F

2013. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!