Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még sosem próbáltam, mert nem tartottam "normálisnak", de elképesztően s.zar világot élünk, megfordult a fejemben, hogy végül is, miért ne?


Szóval: utcán csak úgy leszólítani egy lányt (aki megtetszik). Odamenni hozzá, és azt mondani, hogy "szia, megtetszettél, szimpatikusnak talállak, és úgy éreztem, hogy ide kell jönnöm hozzád. Most vagy adsz egy pofont és elzavarsz, vagy megismerkedhetünk..." Nyilván nem szó szerint, de valami ilyesmi.


2013. febr. 3. 10:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

én az utcán találkoztam a jelenlegi barátommal:P

na jó tegyük hozzá, hogy mindketten részegek voltunk, és én egy barátnőmmel voltam, viccből odaköszöntünk az utcán a srácnak, ő odajött hozzánk, órákig hülyéskedtünk, majd másnap lehívott randira és azóta is együtt vagyunk:D

2013. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon szimpatikus, hogy ha valaki ilyen nyíltan szól a másikhoz. Lehet, hogy visszautasít, de később is el fog gondolkozni, hogy lehet, hogy el kellett volna fogadni. Hiszen, ha nem magadat adod, az hosszútávon nagyon rossz.
2013. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!