Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szedhetnék magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedhetnék magamra egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Én már mindent feljavítottam magamon, szinte már kínosan ügyelek a kinézetemre. Mindig tökéletes legyen a hajam, csupa igényes ruhám van. Általános visszajelzés a csajoktól, hogy helyes vagyok, szemezni is szoktak velem, utánam is fordulnak időnként.

De én a tükörbe nézek, és még mindig nem érzem elég jónak magam.

Ha próbálkoznék, tuti összejönne valami, de kb kéthavonta egy lánynál merek. Annyira megvisel az elutasítás, hogy nem merek kezdeményezni senkinél, kb még akkor se, ha egyértelmű jeleket ad, mert magamat még mindig csúnyának látom.

Mit csináljak, hogy ez elmúljon?


2013. febr. 2. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én utánam nem szoktak megfordulni vagy legalábbis nem szoktam figyelni.Ennek ellenére mégis van önbizalmam.

Ha abból akarsz meríteni, hogy hány hülye pic*a fordul utánad nagyok a bajok.

2013. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hanariko ***** válasza:
Nem kell tökéletesnek lenni és "kínosan ügyelni" a külsődre... persze legyen egy lapa higiénád meg stb, de az gondolom megvan. Nem kell görcsölni, lazulj!
2013. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyikre kiloksz magadrol egy kepet

maris lesz partnered ha nem is hosszu de alkalmi biztos

ami meg mar noveli az onbizalmad

meg ismerkedeshez is jo sok itt a maganyos lusta ember :)

2013. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ilyen kis szarokon görcsölsz azért nincs önbizalmad.

Fogd fel az elutasítást tapasztalatnak , hogy a következő helyzetnél rendesen tudd kezelni a dolgot.


Ha lányok helyesnek tartanak és szemeznek veled ez már bőven ok az önbizalomra , mert nem néznek levegőnek.


Vagy tanulj meg zsákolni és csináld meg 100 ember előtt :D

2013. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Haver nem önbizalmad nincs, hanem lusta vagy! Szeddmár össze magad műmájer!
2013. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!