Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

nagyon jóba vagyok egy fiúval, sokat is látjuk egymást,mert az ő szülei meg az enyéim jóba vannak és kirándulni is együtt szoktunk menni. Kisebb korunkban már föl merült hogy járjunk, de akkor még nem mentem bele mert az még ilyen gyerek szerelem lett volna..

Most 15L vagyok, és belevagyok bolondulva, ilyet még nem éreztem senkinél.. egy gond van. Van barátnője. fél éve már.. nem tudja h én szeretem, de olyan jó hozzám, aggódik, törődik velem, félt is.. és jókat beszélgetünk. múltkor azt mondtam neki' olyan jó h van egy fiú aki tudom h nem akar tőlem semmit'

persze csak nem akartam h sejtsen valamit, nagyon sok fiút visszautasítottam már, mert még egyiknél se éreztem azt mint nála.. arra várok h szakítsanak és akkor elmondom mit érzek,.. úgy érzem ő is többet érez még mindig irántam mint barátság, de mégis boldog a barátnőjével.

Nem gondoltam h ilyen sokáig együtt lesznek, de mondta is nekem h szereti, meg egy csomó jövőbeli dolgot az ő szemszögéből is nézi.. ez persze nagyon aranyos dee én meg gondolhatjátok milyen szomorú voltam.

és arra jutottam h muszáj elmondanom, mert szeretném ha tudná, nem akarok neki rosszat, és megakartam várni h szakítsanak de az nem mostanában lesz. én meg nem bírom tovább, muszáj h elmondjam neki(biztos érzetezek már ilyet) ja és hozzáteszem hogy egész életemben úgy voltam vele h soha nem fogok megalázkodni egy fiú előtt, ő tegye meg az első lépést. És most érzem azt hogy nekem kell lépjek, mert ha nem lépek akkor már nem lehet semmi köztünk.

Most szeretném ha elmondaná h érez-e valamit még irántam vagy csak jó barátként tekint rám, mert ha nem akkor hiába várok rá és szenvedek.

Úgy terveztem hogy elmondom neki, hogy én többet érzek iránta és én nem akarom tönkretenni a kapcsolatát, de ha érez valamit én várok rá.

Szerintetek jó ötlet? Fiúk ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben rá? már belegondoltam, h mit mondhatna.. de fogalmam nincs, ezért kérnélek meg titeket h segítsetek :) nagyon féleek tőle: //



2013. jan. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
az ilyen hosszú kérdéseket, soha nincs türelmem végig olvasni, egyből tovább lépek a sok szó láttán. Pár sorba nem tudod leírni a problémát??
2013. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát én meg rövidebben nem tudom.. :|

olvasd el, nem halsz bele :)xd

2013. jan. 29. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, a kulturált önérvényesítéshez mindenkinek joga van, te is elmondhatod, hogy mit érzel. Így egyrészt mindketten tisztábban fogtok látni, másrészt te is könnyebben meg fogsz nyugodni, bármit mond is a srác. Ugyanakkor viszont fennáll annak is a veszélye, hogy a fiú eltávolodik tőled, nem biztos, hogy fogja tudni kezelni a helyzetet. Én azt mondom, ne ronts rá ezzel, de próbáld megbeszélni vele, de valószínűleg el fog utasítani, az az érzésem. Egy próbát megér, és ha elutasít, akkor legalább idővel le tudod majd zárni ezt az egészet magadban.
2013. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bár én nem vagyok fiú, de elolvastam a litániádat. :D Szerintem mondd el neki, mert Te megkönnyebbülsz. Ő meg mivel boldog a barátnőjével nem akar tőled semmit. Lehet, hogy a barátságotoknak annyi lenne, mert ő kerülni kezdene esetleg.
2013. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"múltkor azt mondtam neki' olyan jó h van egy fiú aki tudom h nem akar tőlem semmit"

Ezek után ítélet napig várhatsz,hogy ő lépjen.

Mond el,mert így csak magad őrlőd.

2013. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam rá, hogy már nem lenne minden olyan mint most,...

de ha érez valamit ? akkor mit mondana??

2013. jan. 29. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
hát azt írtad, hogy szereti a barátnőjét, meg a jövőjét is nézi, úgyhogy biztosan "komolyan tervez vele" már amit a korából ki lehet következtetni, komolyságot.. Igazából csak neked lenne jó, mert megkönnyebbülnél, de szerintem nem szerelmes beléd, különben veled akarna lenni, és nem a mostani barátnőjével. Mégis mit mondhatna? Elmondja, hogy ő nem szerelmes beléd..
2013. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem tudom h ez mennyire számít, de kb egy évvel ezelőtt a testvére mondta el h szerelmes belém ő persze jóízűt mosolygott rajta, meg több barátom ott volt és nem tudtam őszintén beszélni, (azt mondtam h én nem szeretem) persze akkor még nem éreztem ennyire h oda vagyok érte. és azóta sose jött föl a téma és szerintem ezért is.. és tovább lépet.. és a mai napig utálom azt a napot mert egy szó miatt saját magam tönkretettem, mert ő szeretett tényleg, de mivel szembesült a ténnyel ezért tovább lépett..

csak azért megkérdezhette volna tőlem szemtől szembe..

2013. jan. 29. 20:03
 9/9 Tomark ***** válasza:

hát ha a másik csajjal jóban van akkor te inkább csak barát vagy neki.

és ugykátom hogy már régen beléptél te a barát zónába, ahonnan nincsen kiút sok estben

2013. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!