Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik fiú az osztályból, aki heti néhány órán mellettem ül. Mindig mosolyogni szokott rám meg néha-néha meg is érintett és simogatott is. Arra gondoltam, hogy majd amikor legközelebb mellettem ül és mosolyogva rám néz (mert gyakran csinálja ezt) akkor megsimogatom az arcát. Szerintetek mit fog majd szólni? Fiúk, ti mire vélnétek ezt? Örülnétek neki?
2012. dec. 18. 15:11
 1/6 Traune ***** válasza:
igen, amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bem tudom, most nagyon borostás az arcom, lehet nem esne olyan jól.
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16

De akkor is ha esetleg nem is tetszene a lány? Csak azért gondoltam erre, mert ha ő is már párszor megsimogatott akkor én is..

2012. dec. 18. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az arc túl kockázatos, a végén azt hiszi pofont kap... :D
2012. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jajj dehogyis, nem akarom bántani:D csak tényleg olyan jó érzés lenne megsimogatni az arcát..
2012. dec. 18. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
99%, hogy nagyon tetszene neki.
2012. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!