Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek én a bátor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek én a bátor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagy. Jelenleg egyetemre járok. Ősszel ahogy mentem a koliba szemezős kedvemben voltam, és hát az egyik sráccal nagyon belejöttünk, aztán kiderült hogy ő is ugyanoda tart ahova én, de nem kezdtünk el beszélgetni. Utána elkezdődött a tanév, és kiderült, hogy az egyik órára együtt jártunk, itt sem szólított le soha, habár sokszor nézett (láttam a szemem sarkából). Tuti félénk a fiú, de az a gond, hogy én is az vagyok... Több közös órám nem hiszem hogy lesz vele, ez is csak egy véletlen folytán sikerült így... Mit csináljak? Csak a nevét tudom...
2013. jan. 22. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy ti egymásnak vagytok teremtve, mert egyikőtök sem képes semmit sem csinálni, mert jajmilesz, ha rájön, hogy tetsziknekem.
2013. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
hm..érdekes meglátás :D de lehet benne valami...csak ez így tényleg fura, mert senki sem lép :/
2013. jan. 22. 22:03
 13/20 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy azért nem merek lépni, mert kaptam már pár elutasítást, és így félek...:/
2013. jan. 22. 22:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Ő meg már 99-et kapott, és nem akarja átlépni a 100as határt.
2013. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jelöld be facebookon. Akár egy üzenetet is írhatsz mellé. Csak csináld, akkor se lesz semmi gáz, ha nem jelöl vissza (egyébként szerintem vissza fog). Végül is eddig se szólt hozzád, ha nem jelöl vissza ez után se fog, sok változás nem lesz :D Na, csináld már! :D Én is csináltam már ilyet, semmi gáz nem lett belőle. 24/L
2013. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes nő, aki rájött, hogy nem jelent instant apokalipszist, ha kimutatja, hogy tetszik neki valaki.
2013. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én mindig mondtam, újra és újra ezen az oldalon, hogy a félénk srácok sok lánynak bejönnek, csak egyik se mer lépni. A srác továbbra is azt hiszi: azért maradt le, mert ő nem gy nagy "alfa", a lány meg csalódottan beéri azzal, aki jutott neki (rossz esetben valami nagyszájú barom...)
2013. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor kedves félénk fiúk, ha látszik hogy a lánynak is bejöttök akkor miért nem léptek?
2013. jan. 22. 22:40
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne terelj, bejelölted már?
2013. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mert biztos nem volt elég egyértelmű :D
2013. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!