Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek elég bátor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elég bátor a kezdeményezéshez?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön, hogy ő mit gondol, azt nem tudom. Nem egy társaságban vagyunk, nem is egy osztályban.. Nem ismerem a barátait, tehát cinkes lenne csak úgy odamenni és mondani valamit, ismeretlenek közé. Gondoltam már rá, hogy megkérem néhány osztálytársát, akiket ismerek, hogy ismertessenek össze minket, de nem tudom mit szólnának hozzá (kiröhögnek, lehurrognak, mert a csaj nem egy bombázó, de nekem bejön). Oda jutottam, hogy ezt egymagam kell megcsinálnom. Csak az a baj, hogy, tudja fene mért, eléggé gyáva vagyok mikor oda kerülök.. Valamiért mindig az jár a fejemben, hogy "Vajon mit gondolhat rólam? Észrevette, hogy kócos a séróm, stb.." Szeretném diszkréten megoldani, pl egy nyugis pillanatban köszönni neki, aztán társalogni egyet, de nem tudom, valahogy nem találok ilyen pillanatot, és ha lenne is, nem mernék odamenni, mert megijednék, hogy beéghetek.. :S Ezen hogy lehetne változtatni, mert nagyon zavar?
2009. dec. 6. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

na jajj nekem is ugyanezt csinálta a mostani barátom az elején

msn jét szerezd meg és kérdezd meg h nem e lenne kedve veled elmenni sétálni

ha igent mondd rögtön vagy vm hasonló h áh nem is tudom

aztán te mondod neki h na lécci és ha így is igent mondd biztos bejössz neki ha nemet mond egyértelműen sajnálom :S de mindenképpen tedd meg az első lépést nem jó sokáig húzni

2009. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is kérdd el az msn-jét (ha van neki és szoktál msnezni) ha bejössz neki meg fogja adni.és szerintem nyugodtan mondd meg neki hogy bejön neked,általában ezért nem harapnak a lányok!:D én is lány vagyok,és amikor nekem mondtak ilyet én örültem neki!:) csak ne nyomulj feltünően,tulzottan mert az nem jó :S.sok sikert :)
2009. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a hócipőben járunk... Pff, csak én lány vok. Na hát ilyenkor tudok tanácsot adni, magamat nem tudom intézni.:)/:S Szóval legyél magabiztos, nyugodj le, mielőtt odamész hozzá. Ha nem megy, fújd ki a levegőt hosszan, majd szívd be. Hidd el, jógis szöveg, de menni fog, beválik! Ne mondogasd magadban, hogy milyen gáz vagy, mert senki sem tökéletes! Pl. azt írtad, nem bombázó - ha neked tetszik, akkor a te szemedben tuti nem rossz csaj... És ez a legfontosabb! Kit érdekel a hajad? A belső a fontos! Ne dadogj (magabiztosság) csak menj oda, köszönj és utána magától megy a dolog! Sikerülni fog!


Örülök hogy segíthettem!


Pocok

2009. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!