Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek én a bátor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek én a bátor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagy. Jelenleg egyetemre járok. Ősszel ahogy mentem a koliba szemezős kedvemben voltam, és hát az egyik sráccal nagyon belejöttünk, aztán kiderült hogy ő is ugyanoda tart ahova én, de nem kezdtünk el beszélgetni. Utána elkezdődött a tanév, és kiderült, hogy az egyik órára együtt jártunk, itt sem szólított le soha, habár sokszor nézett (láttam a szemem sarkából). Tuti félénk a fiú, de az a gond, hogy én is az vagyok... Több közös órám nem hiszem hogy lesz vele, ez is csak egy véletlen folytán sikerült így... Mit csináljak? Csak a nevét tudom...
2013. jan. 22. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek annak kell lenni.
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Valahogy hozz össze vele egy beszélgetést, jelezd neki, hogy szimpatikus számodra. :)
2013. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
melyik egyetem? :d
2013. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De nem lesz többé közös óránk, és a koli is túl nagy, ötletem sincs hogy hol lakik :/
2013. jan. 22. 21:15
 5/20 anonim ***** válasza:

Az információ világában élünk: keresd meg neten! Ne hagyd futni, az ilyen srácok néha nem bíznak magukban, még ha tetszel is neki, nem mer lépni. Nem azt mondom, hogy teperd le. :D

Viszont add a tudtára, hogy neked bejönne, nem lenne ellenedre: adj lehetőséget neki. :)

2013. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó persze..bejelölhetném facebookon mondjuk...de az nem gáz? Mármint én vagyok a lány...:D Szóval értitek...
2013. jan. 22. 21:23
 7/20 anonim ***** válasza:
férfi vagyok, nem gáz, szerintem örülne neki
2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
és mi van ha valamit nagyon benéztem, és bejelölöm és vissza se igazol? utána azért elég gáz lesz ha mégis összefutnánk :S
2013. jan. 22. 21:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne fossál már, csináld!
2013. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nemmmereeem :D nagyon nyuszi vagyok én az ilyenekhez...:D miért nem képesek a pasik bármit is csinálni?
2013. jan. 22. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!