Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem őrület, hogy egyetemeken,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őrület, hogy egyetemeken, főiskolákon minden 2. lány nagyon vonzó külsőre és ti mégsem kaphatjátok meg őket?

Figyelt kérdés
Már akik tényleg esélytelenek a lányoknál, azokhoz írnék. Nagyon csorog a nyálam mindig, amikor 5 fős lány csapat elvonul és egyik csinosabb mint a másik, de hiéba szólítanám meg őket, csak fintorgást látok mindig. Más is van ilyen helyzetben, hogy rosszul érzi magát és esélytelennek?
2013. jan. 22. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem járok egyetemre, de ha szingli leszek biztos én is beszopom majd ha ez vigasztal :D :S XD
2013. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jóvan, nem mindenki jár bölcsész meg logi meg gazdasági karra, ahol sok a suna.
2013. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is egyetemre járok és azért mert mi lányok nem tesszük szét a lábunkat minden fiúnak :D ha nem tetszik ott vannak a 15 éves ribik, ők ingyen is elvállalják 20 év felett már van hűség
2013. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is lehúztam 3 évet a főiskolán, hogy néztem a jobbnál jobb csajokat, és hasonló gondolatok keringtek bennem.


Sose próbálkoztam egynél sem. Nem hinném, hogy nagy veszteségért volna. Mondjuk most sem próbálkozom senkinél. 25/F

2013. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok!


Elfelejtettem hozzá tenni, hogy hülyeség volt fősulira járni, mert sz.rt sem ér amit ott tanultam. A lányok meg azért járnak ilyen szakokra, mert csajos szakok, meg eladhatóvá vállnak egy jól menő vállalkozó csávó számára.

2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"ők ingyen is elvállalják" Ezzel azt akarod mondani, hogy 20 év feletti egyetemista lányok "k.rvák"? XD
2013. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon sok lánynak baromi kellemetlen, ha ismeretlenek leszólítgatják őket és folyatják rá a nyálukat. Fogadok erre egyikőtök sem gondolt a nagy önsajnálás közepette.
2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha nem szólítja le, akkor hogyan kerüljön vele kapcsolatba. Az talán jobb ha facebook-en kezdi el zaklatni, mint valami szatír???
2013. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 laci911 ***** válasza:
81%
Én azt mondom ,hogy hagyd a fenébe az ilyen nő idiótàk mind 1 most ,hogy 25vagy 20 nem a lényeg sok férfi rossz helyen keresgél egy értelmes nő aki jól is néz ki jól tud alkalmazkodni az nem fog vàlogatni csak ösztönből fog vàlasztani (tudja ,hogy te vagy az aki ki húzza majd ,ha terasz van)én azt mondom ,hogy jàrd ki amire vàlalkoztàl és hagyd ,hogy a nő is merjenek meg hidd el ha sikeresnek érzed magad akkor a nő fognak probàlkozni.....(ezt tapasztalatból mondom)és nem azért jönnek oda mert pénzem van hanem azért mert meg akarnak ismerni persze ehhez a megfelelő környezet kell....
2013. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze... fősulin pont a hűség a legjellemzőbb dolog. xD Na ne etess már :D ez a 4. évem. Pedig mérnöki karon vagyok, de így is látok elég sok érdekes "nőt", persze 99% menedzser.

Egyébként meg, nem vagy mindnél esélytelen, menj el bulikba, ott könnyebb lesz a dolgod. Bár nem tapasztalatból mondom, mert nem szoktam úm. csajozni. Valahogy azok nem vonzanak. :D

24/F

2013. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!