Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt hogy ti kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt hogy ti kezdeményeztetek egy pasinál?

Figyelt kérdés
Hogyan? És mi lett belőle? Ez nem megalázó?
2013. jan. 22. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a tarzanbajszáért lenne megalázó?

Ismerek ilyet,ők 2 évig együtt voltak:)

2013. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De megalázó, mert ha akar valamit, lép. ha nem lép, nem akar semmit. engem úgy utasított vissza, hogy nem is kezdeményeztem, csak megtudta, hogy tetszik nekem.
2013. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még nem kezdeményeztem, sok fiút visszariaszt.
2013. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

9 évig titkos szerelmem volt, egy nap elmondtam, nemet mondott, és másnap már nem is tettszett annyira....14 voltam, aztán fél évre rá összejöttem a mostani barátommal, és a srác loholt utánam...

18/L

2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na ez az. Én egyszer kezdeményeztem, de visszautasított, és emiatt most nem mernék.


Mondjuk a mostani kiszemeltemet ismerem, mert évfolyamtársak voltunk általánosban. Csak már vagy 3-4 éve nem beszéltünk, csak facen szoktam látni, de az utóbbi időben nagyon sokat gondolok rá...

2013. jan. 22. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én leszartam. A mostani párom tök kis félénk volt csajtéren, szinte úgy mondattam ki vele. Most egy nem miatt legyek depimanó?:D Lófszt:D Keresek jobbat, és megtaláltam. 3 éve..!
2013. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen szoktam kezdeményezni, és egyáltalán nem gondolom megalázónak. Ha valaki nemet mond, azon meg elég könnyen túlteszem magam: ha nem kellek neki, ő a hülye.


24/N

2013. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt, az első barátomért (gyerekkori barát is volt amúgy) két évig szenvedtem, mindig én mentem át hozzá, segítettem neki tanulásban meg ilyenek, ő kb. 1x át nem jött volna hozzám :D És a végén bevallottam, hogy mi a helyzet, kemény 28 napig együtt is voltunk :D

A következő barátommal 1x találkoztam (barátnőm oszt.társa volt) utána felvettem msnre, szerintem ez is vehető kezdeményezésnek :D Egy évig voltunk együtt.

A mostani barátomnak is én írtam társkeresőn, és lám együtt vagyunk :D

Persze volt olyan is, akivel nem jött össze, rákérdeztem és mondta, hogy csak barátkozni akar, de azóta is barátok vagyunk, semmi extra nem történt. Nem volt megalázó szerintem, nem jött el még az apokalipszis se miatta, szóval csak bátran... :D

24/L

2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bakker, nálam utoljára középiskolában kezdeményeztek a lányok :D Hozzá is szoktam alaposan, aztán mostanában keserűen veszem tudomásul, hogy megváltoztak az idők :D

Mondjuk én mindig szerettem az ilyesmit, abszolút nem csökkent a szememben a lány "értéke", ha ő tette meg az első lépést. Amikor éreztem, hogy nyertes pozícióban vagyok ezáltal, akkor már amúgyis átvettem a "vezető szerepet", szóval nem nagyon kellett esdekelnie :D

31/F

2013. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont ma írtam rá először a srácra, aki tetszik és egész kedves volt velem. :)
2013. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!