Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha leginkább fontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leginkább fontosabb egy pasinál és a külsejével szemben, hogy mennyire magabiztos, kedves, aranyos, humoros, nagylelkű akkor miért nem ezeket a tulajdonságokat szokták dicsérni a lányok a való életben?

Figyelt kérdés
Vannak nálunk az egyetemeken szemináriumok és közben, mikor holt idő van akkor sokszor vagyok ott lányok társaságában. Vagy ha nem is de hallom miről beszélnek. Minden típus mindig ugyanarról beszél. Összeülnek klikkekbe a csajok, van sokszor 5-6-7 lány is ott olyankor, mely között van két nagyon szép,3 átlagos és egy duci és nem annyira vonó külsejű lány is. De mindig ugyanarról szól a történet bármilyen lányok is vannak, nem arról, hogy Gergő és Roland milyen udvarias, kedves, jólelkű, hanem milyen magas ez a Gergő, megfogott és felemelt mert milyen erős, milyen vadítóan jól öltözik ez a Károly, milyen iszonyatosan jó haja van ennek a Rolandnak, milyen tengerkék szemei vannak ennek a Bélának. De ismétlem, mindig erről szól a dolog. Ja meg arról, hogy voltak a szülőknél és milyen pompa van ott, alig várják, hogy eljegyzési gyűrűt kapjanak Bélától, rRolandtól, Pistától stb. Ismétl,em ez a dolog nem tizenéveseknél van (azt nem tudom), hanem 21-22-23-24 éves érettebb? egyetemista, fősulis lányoknál. Mindig csak ezt hallom. De akkor hol vannak azok a lányok, akik elvileg többen vannak és olyanok mint az ide írogatók, hogy nem baj ha pattanásos a pasi, ha kissé pocakos stb. csak szerelem és kedvesség, humor legyen. Mert akkor elköltözök oda Pestről ahol ezek vannak többségben. De tényleg jó tanácsokat kérnék, hogy keressem ezeket a lányokat, mert egyetemeken szerintem 90% ban ezek a típusok kihaltak.
2012. nov. 23. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

A külsőt még csak alá is írom. Minden nagyon helyes haveromnak van jó csaja, még akkor is, ha bizonytalan/alacsony.


De ilyet sose hallok:


"Ja meg arról, hogy voltak a szülőknél és milyen pompa van ott, alig várják, hogy eljegyzési gyűrűt kapjanak Bélától, rRolandtól, Pistától stb."


Ellenkezőleg, egyre nehezebben akarnak már elköteleződni a csajok. A helyes fiúnál meg a csóróság se zavarja őket.

Sőt, még olyan- nekem fura!- dolgot is láttam, hogy a helyes fiúnak rendszeresen a jobban álló barátnő "kölcsönöz".

2012. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amelyik egyetemre te jársz, oda épp ezek tömörültek... hogy valamit végezzenek. Passz. Más ötletem nincs. A külső fontos neki, de az erő, magasság egyre kevésbé. A helyes arc és ennyi. Még a magabiztosság sem. Én ezt láttam, több egyetemen is. A fiú végzettsége főleg nem számított, a család "vagyona" se, sőt, néha nagyon egyszerű családból származó, ám helyes srácokkal kavartak, akiknek alig volt pénzük, egyetemen kívül.
2012. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aláírom még csak egyszer hallottam ezt az eljegyzési sztroit, de vannak olyan lányok, hogy a helyes pasi annyira elkábítja őket, és esetleg a család vagyona, hogy máris házasodna. Azt viszont aláírom, hogy a helyes arc 10 ből 9 szer mindent eldönt. Csak ugye ez valahogy gyökeres ellentée annak amit itt mondanak a lányok, hogy nem baj ha nem vagy helyes, csak legyél rendes, aranyos xxxxxxyyyyyyyyy stb és beüt a szerencse nálad is. Mert ez ritkán működik szerintem. Ha semmi nincs a külsődben ami ezt a szerencsét vonzaná.
2012. nov. 23. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: az egyetem a szabadságról szól, amikor még elmehetsz csütörtökön is bebaszni, het 4x délben kelni és akkor sem veszik le a fejed. Éppen ezért az egyetemisták szórakozni szeretnek és ehhez társat keresni. Az lesz a nyerő, akinek jó dumája van, lehet vele hülyülni, menő, jól néz ki.


Aztán jön a munkás élet és más értékek kerülnek elő: kiben lehet megbízni (ki illik személyiségileg is legjobban hozzá), kire lehet családot alapozni.

2012. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak is igaza van! Nem egy lányt láttam én már kevésbé helyes, de rendes srácra lecserélni hosszú távon a helyest. Szóval, szórakozásra kell nekik, egyetem alatt nem nagyon számít más.
2012. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha csúnya vagy nem kellesz senkinek
2012. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a belső tulajdonságok csak azoknál az embereknél számítanak a lányoknál, akik helyesek. Akik rondák akár el is áshatják magukat.
2012. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!