Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találni a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni a való életben rendes, nem annyira a külsőségekre bukó, kedves és aranyos lányokat, mint amilyen a gyks lányok többsége?

Figyelt kérdés
Mert én nagyítóval keresek ilyet, de alig találok. Mind rá vannak cuppanva a külsőségekre, szerencsére a gyks lányok mások. De ha ők mások, akkor a való életben is miért nem viselkednek így a lányok?
2012. nov. 21. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert te olyan hülye vagy, hogy mindenkinek el is hiszed ezen az oldalon h ő olyan kis tündérbogár???

Itt mindenki egy kis szentnek állítja be magát.


Van aki tényleg olyan amilyennek mondja magát!

De a fele nem.

2012. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Pfff, a hülye is tudja, h a gyk közönségének 90%-a olyan álszent, z beszarsz, a maradék meg olyan csúnya, h annak már minden mindegy csak valaki megpiszkálja...

Te komolyan beveszed ezeket mikor egyes nők egymás túl "ordítva" állítják, h minél kisebb a farka a palinak annál jobb.

Vagy mikor a kis mell vs. nagy mell kérdésnél a férfiak 110% állítja, h az a legjobb, ha nincs is melle a nőnek?

És még sorolhatnám a többi gyökérséget....

2012. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Ha valóban úgy lenne, ahogy az itt lévő gyk lányok állítják akkor az alfahímek a csúnya, csóró, kis mérettel rendelkező, önbizalomhiányos fiúk lennének.

És ez igaz a gyk fiúkra is...

2012. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert a gyk-s lányok sem ilyenek, csak álszentek és hazugok, ahogy a valóságban is.
2012. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Persze, első találkozáskor a külső is fontos, mert azt látja meg az ember először és itt most mindegy, hogy férfi, vagy nő. A férfiak többsége is első látásra inkább választana egy karcsú, szép, csini lányt, aki ráadásul még közvetlen is, mint agy önbizalomhiányos, csúnyácska, kövér, pattanásos csajt, aki ráadásul még visszahúzódó is. A lányok is ugyanígy vannak ezzel, legalábbis a legtöbb.

Ha valaki a jellemével akar meghódítani egy nőt, ahhoz azért idő kell. Egy volt barátommal több hónapig levelezgettünk barátilag, mielőtt beleszerettem. Ő nagyon nem volt helyes, de olyan szövege, olyan önbizalma, fellépése, olyan kisugárzása volt, hogy igencsak futottak utána a nők, miután megismerték.

2012. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A jellemeddel 100 év alatt se fogsz meghódítani egy nőt sem.
2012. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

kérdező, naiv vagy.

itt névtelenül azt ír mindenki amit akar, még két azonos kérdésre sem válaszolnak sokan ugyanúgy. a lényeget az első 2-3 válaszoló nagyon jól megfogalmazta.

2012. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

,,Ha valaki a jellemével akar meghódítani egy nőt, ahhoz azért idő kell. Egy volt barátommal több hónapig levelezgettünk barátilag, mielőtt beleszerettem. Ő nagyon nem volt helyes, de olyan szövege, olyan önbizalma, fellépése, olyan kisugárzása volt, hogy igencsak futottak utána a nők, miután megismerték."


Csak azt nem értem, miért nem nagyon látok olyan embert, aki a jellemével hódítana meg egy nőt. Azt látom ha elsőre nem jön be fullra a pasi, akkor írhat bármit és bárhogyan, tehet bármit és bárhogyan akkor is 99%ban lapátra kerül a pasi. De itt a gykn mindig azt olvasom, hogy az összes lány úgy jött össze a pasijával, hogy az nagyon nem tetszett neki, aztán a jellemével fogta meg a pasi. Ilyet meg sehol sem látok. Mind azt látom, hogy akármilyen mókás is a pasi, a lányok mindig azt mondják neki, hogy hagyjál már békén legyél szíves. Ha meg helyes, akkor bármilyen fadumát is mond, mindig röhögnek rajta. Persze tényleg van kivétel, mikor a pasi nem helyes és a jellemével fog meg egy lányt, de ez fullra ritka. De a gyln minden lány ilyet fog ki fura módon, aki nem jö be neki, de mégis megfogja. Én itt sarkítást érzek, és szerintem azért írják ezt a le a lányok, hogy ha nem jövök be egy lánynál, akkor próbáljam meg a jellememmel megfogni. De ez szerintem 10 ből 9 szer nem működik. Egy lánynál lehet, vagyis nem annyira szép a lány, de elfogadható és jó a jelleme is, akkor a fiú sokszor kötélnek állhat. Fordítva ez iszonyat ritkán működik szerintem.

2012. nov. 21. 12:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Vagy lehet azért válaszolnak még anonymban is így, hogy kapják rakatra a jobb százalékokat. Vagy azért, hogy támogassák az elesett, lányoknál nem nyerő pasikat. Holott akkor ez nem segítség, hanem megtévesztés vagy inkább kegyes hazugság.
2012. nov. 21. 12:37
 10/18 anonim ***** válasza:
persze hogy nem látod ezt, szerinted mindenki azzal dicsekszik hogy egy visszahúzódó, már majdnem antiszociális személyiség, aki a gyakorikérdések nevű oldalon találta meg a párját?
2012. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!