Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találni a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni a való életben rendes, nem annyira a külsőségekre bukó, kedves és aranyos lányokat, mint amilyen a gyks lányok többsége?

Figyelt kérdés
Mert én nagyítóval keresek ilyet, de alig találok. Mind rá vannak cuppanva a külsőségekre, szerencsére a gyks lányok mások. De ha ők mások, akkor a való életben is miért nem viselkednek így a lányok?
2012. nov. 21. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha most én azt mondom, hogy egy rózsaszín unikornis vagyok, azt is elhiszed?
2012. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nehezen...
2012. nov. 21. 13:48
 13/18 A kérdező kommentje:
De ilyenkor hol vannak lányok, hogy védjék az igazukat?
2012. nov. 21. 14:05
 14/18 anonim ***** válasza:
pont most fogadják meg a gyks válaszolók tanácsát, ötleteit, hogy hogyan kedveskedjenek a pasiknak
2012. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, miért nem nagyon látok olyan embert, aki a jellemével hódítana meg egy nőt. Azt látom ha elsőre nem jön be fullra a pasi...."

Mivel akkor még nem láttam, képet nem küldött, nem volt külsőre első benyomás. :D Szóval már magába bolondított, mire megláttam. :) De volt másik eset is, mikor valaki megtetszett elsőre külsőleg, aztán elhódított valaki tőle, akit először észre sem vettem. De ehhez megint sok idő kellett és együtt dolgoztunk, tehát az együtt töltött idő adott volt.

De tényleg igaz, hogy az első benyomás általában a jobban kinéző és jobban kommunikálni tudó nőknek és férfiaknak kedvez.

2012. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mirért nem? Hiszen itt írtam a gyk-n!

Na, pont ennyire hidd el mindenki másnak is. Vagy legalábbis oszdd el kettővel a mondandóját.

2012. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Menj fel egy társkeresőre. Ott is minden lány tökéletes... amíg nem ír magáról két mondatot vagy nem beszélsz vele.
2012. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Társkeresőn minden lány folyton képet kér, ha meg nem fullos pasi mosolyog arról vissza, akkor nem is írnak már annyit sem, hogy piriputty. Ezt tapasztalom ott.
2012. nov. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!