Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha valakire "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha valakire "nem vagytok kíváncsiak", akkor tennétek ilyeneket?

Figyelt kérdés

- továbbra is kezdeményeznétek a szemezést, mosolygással is vegyítve,

- adnátok neki ajándékot,

- kíváncsiak lennétek-e rá, hogy lakik és akár felmennétek is egy különös előre megbeszélt okot kitalálva,

- stb.


Mikor csinálnátok ilyet? Ha tetszik a lány vagy ha esetleg bizonytalanok vagytok a lány érzéseiben? Vagy csak húzzátok az agyát neki? Vagy ennyi mindent tenni már nem tennétek, csak azért, hogy hülyére vegyétek? Esetleg mindez csak apró kedvesség?


Muszáj ezt csinálnotok???



2013. jan. 22. 08:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ti is azt a két dolgot írtátok. (egyik se a közömbösség!)
2013. jan. 22. 09:14
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nem vagyok rá kíváncsi akkor nem foglalkozom vele!
2013. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Lényeg, hogy egyáltalán nem értem, hogyha ilyen tulajdonságokat, ilyen dolgokat csinál, hogy a csodába lehet közömbös irántam? - erre senki se tudja a választ."


erre már rájöttél?

2013. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jól van no! :)) Csak már nem hiszek a tündérmesékbe, a fehér lovon vágtató (vagy legyen autó) hercegbe stb... No meg aztán lerí rólam, hogy visszahúzódó, csendes vagyok (általában) - aztán lehet csak (túl) óvatos.
2013. jan. 22. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!