Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyenek a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a csajok többsége a társkereső oldalakon, vagy csak én fogok ki ilyeneket?

Figyelt kérdés

Tudom ne neten ismerkedjek, de ezt a lehetőséget is meghagytam. Szóval megvan a kölcsönös szimpátia, elkezdünk ismerkedni. Az elején minden szépen és jól megy, annyi mindenről lehet beszélni az első 2-3 órában. Megtudom hol lakik, mit szeret csinálni, mi a helyzet a családjával, van-e testvére, suli/munka, nyaralas stbstb

Ő is rólam, körvonalazódik egy kép, volt hogy elég sok közös vonást felfedeztünk egymásba. Ennek mindketten nagyon örültünk, de aztán valahogy a 2.-3. napon elkezd laposodni a beszélgetés. Már minden fontosat tudunk a másikról, kéne valami közös téma.


Én mesélek vicces történeteket, mi történt velem aznap stb. Csajok meg kb semmit, beírja hogy köszi jól telt a napom. Ha megkérdezem, most te mesélj valami jó sztorit, emlékezetes nyaralást, bármit, akkor a válasz ááá velem soha nem történik semmi említésre méltó.

Ilyenkor megjegyzem, hogy ne mond már, valamit mesélj már még magadról. Erre jön a mesélnék de nincsenek ilyen jó történeteim mint neked, de téged szívesen hallgatlak :)


Ez az ilyen semerre nem jutunk egy helybe toporgunk helyzet, és fogalmam sincs mi lenne ha egy ilyen lánnyal elmennék randira. Nem tudom miről kéne beszélgetnem velük... Én mesélek, mesélek, de azért valamit elvárnék, meg aztán én is lassan már kezdek kifogyni a történetekből...


2013. jan. 17. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát hívd el valahová, neten nem lehet beszélgetni huzamosabb ideig egy ismeretlennel
2013. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát randi sokat segít, mivel ott nem tud elbújni a gép mögé, egyből kell reagálnia, illetve ha mondjuk sétálni mentek akkor a környezet adja a témákat. Pl láttok egy fura fazont, vagy bármi érdekességet. Ha már ellazult a lány, ő is meg fog kicsit nyílni, de tény hogy vannak kevésbé beszédes lányok. Mindenesetre én mindig a személyes találkozás híve vagyok, sokáig húzni nem érdemes.
2013. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy már bocs, rég el kellett volna hívnod randira.

Tipikus hiba, azt hiszed, h mindig minden esetben jófiúnak kell lennie, aki nem akarja siettetni a dolgokat...

2013. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért kéne 2-3 nap után elhívni a csajt személyes találkozóra! Nem csoda, hogy lekoptat, ha nem hívod el!
2013. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
epp ezert nem szabad orakat/napokat huzni az idot neten,
2013. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De emberek, ráírok, és nem lehet másnap már randira hívni.

Mindenkinek élete van, suli/munka egyéb teendő, valakinek egyszerre kettő.


Jó persze mindenkinek arra van ideje amire szán, de jelentkezzen már itt az a lány, aki 2óra beszélgetés után találkozik egy sráccal.

Ne mondjátok már nekem, hogy a netes társkeresők így működnek, este meg már a kávézóba teáztok. Tuti hogy akkor még neten soha nem ismerkedtetek, hogy ha így gondoljatok :)

2013. jan. 17. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3. levélváltás vagy chatelés után simán.
2013. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hidd el ismerkedtem, es elkovettem ugyanezt a hibat

nem az a lenyeg hogy meg aznap talizzatok, de ne dumalj vele orakat egybol, csak par uzenet, minimalis ismerkedes, majd szemelyes tali, ott majd meselhetsz magadrol

2013. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont nem ilyen csaj vagyok, szinte bárkivel tudok beszélgetni bármiről. Társkeresőn ismerkedtem én is, és sok pasi panaszkodott az ilyen csajokról nekem, szóval biztos van jó néhány. Én is találkozom sok ilyen pasival, akinek én írok egy csomó mindent, vicces sztorikat pl, ők meg csak írnak 2 szavas választ, és még azt se tudják leírni, hogy mi történt velük aznap, csak annyit, hogy "semmi érdekes".

Nekem az a tapasztalatom, hogy akivel neten tudok beszélgetni akár hetekig, azzal élőben is jól megvagyunk. Akivel már neten se megy 2-3 alkalom után a beszélgetés, azzal élőben se nagyon fog menni. Mostani páromat társkeresőn ismertem meg, kb két hétig neten beszélgettünk, emaileztünk (napi 2-3), utána találkoztunk és most együtt vagyunk :) 24/L

2013. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!