Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha valakire "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha valakire "nem vagytok kíváncsiak", akkor tennétek ilyeneket?

Figyelt kérdés

- továbbra is kezdeményeznétek a szemezést, mosolygással is vegyítve,

- adnátok neki ajándékot,

- kíváncsiak lennétek-e rá, hogy lakik és akár felmennétek is egy különös előre megbeszélt okot kitalálva,

- stb.


Mikor csinálnátok ilyet? Ha tetszik a lány vagy ha esetleg bizonytalanok vagytok a lány érzéseiben? Vagy csak húzzátok az agyát neki? Vagy ennyi mindent tenni már nem tennétek, csak azért, hogy hülyére vegyétek? Esetleg mindez csak apró kedvesség?


Muszáj ezt csinálnotok???



2013. jan. 22. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Túl sok a kérdőjel...

Amúgy egy pasinál nincs olyan, hogy "ennyi mindent tenni már nem tennétek". Azaz bármeddig elmegyünk ha p.nát akarunk. Na jó egyes emberek bármeddig elmennek.

Két eset lehetséges:

1. Tetszel neki.

2. Dugni akar.

Minden egyéb lehetőség kizárva.

Ja és igen mind a két esetben muszáj ezt csinálni, különben nem kapjuk meg amit akarunk.

25F

2013. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A 2-es az kizárt.
2013. jan. 22. 08:39
 3/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és mi a kizárt?
2013. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az hogy csak azt akarja, hogy ágyba vigyen. Az a kizárt!

De nem lenne egyszerűbb egy randira vagy tudom is nevezzük "sima találkozóra" / "ismerkedésre" meghívnia valahová? Egy kicsit egyértelműbb lenne a helyzet, mint így.

2013. jan. 22. 08:45
 5/14 anonim ***** válasza:

"Az hogy csak azt akarja, hogy ágyba vigyen. Az a kizárt!"


De miért?

2013. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak gondolom, hogy nem akar ilyennel szórakozni. Nem gondolnám róla.
2013. jan. 22. 08:48
 7/14 A kérdező kommentje:

Inkább arra gondolok, hogy max. hülyít. Nincs jobb játéka, mint velem szórakozni.

Habár ezt se gondolom róla.

2013. jan. 22. 08:49
 8/14 A kérdező kommentje:
De azt hiszem lezárom ott, hogy túl kedves.
2013. jan. 22. 08:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval azt elhinnéd, hogy hülyít de azt nem hogy csak meg akar fektetni? Okés.

Kérlek taníts mester, hogy kell feltenni úgy kérdést, hogy nem hallgatok a válasz adóra mert nem tetszik a válasza, és nem azt írja amit hallani akarok!

2013. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak próbálom összeegyeztetni a válaszokat azzal amit én gondolok, tudok.

Lényeg, hogy egyáltalán nem értem, hogyha ilyen tulajdonságokat, ilyen dolgokat csinál, hogy a csodába lehet közömbös irántam? - erre senki se tudja a választ. Kivéve ő ha ráismerne erre a kérdésre, hogy róla van szó.

2013. jan. 22. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!