Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A természetes szépség nyerőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetes szépség nyerőbb a pasiknál, mint a műnők? Vagy a ribis nők a kelendőbbek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Azért előző ez a valami pórt duma elég felületes, nem értessz hozzá. Az semmi, csak ugyanolyan instant kaja mint bármi más, nem fújódik fel semmi csak a léggömb. Mindekni aki izmos ,az azért az, mert eddz. A doppingszerek is csak katalizátorként működnek, eddzés nélkül senki nem ér el izmokat, dopping pedig csak annyi, hogy felgyorsítja a folyamatokat. Laikusként nem kéne tehát a szavakkal dobálózni. Aki izmos az azért az, mert eddz! nincs csodaszer! A táplálékkiegészítők eleve szinte mind hatástalan kamutermékek, nem jelentenek sokat. Hidd el, egy izmos testben rengeteg sok munka kitartás és pénz! van beleölve. Csak aki nem ezt csinálna évek, évtizedek óta, az könnyen skatujáz. Az egészséges életmódnak nincs köze a műséghez. Ne beszélkünk tehát mellé!
2013. márc. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Azért előző ez a valami pórt duma elég felületes, nem értessz hozzá."


nem hát. :) sejtettem hogy azért írtad, mert gyúrós vagy, de ilyen helyesírással meg logikátlansággal már biztos vagyok benne.


"Mindekni aki izmos ,az azért az, mert eddz. A doppingszerek is csak katalizátorként működnek, eddzés nélkül senki nem ér el izmokat, dopping pedig csak annyi, hogy felgyorsítja a folyamatokat."


így van, tehát nem a kútba, csak a kávájára és belekaparjuk. aztán meg lehet meglepődni, hogy 2 hónap alatt megint összeesel, mikor nem szeded, meg lehet dögleni 45 évesen veseelégtelenségben, májsorvadásban, szívinfarktusban, stb, meg puffogni, hogy a "nemlufiizmoddal" valahogy mégsem tudsz annyit kinyomni mint egy 66 kilós gyerek. ilyenkor jönnek a genetika magyarázkodások.

mondom, eddig enm sok értelmes gyúróssal tlaálkoztam, a többségük azzal feszít, hogy lemegy kondizni, bicepszeket növeszt és kész. harcművészeti tudás 0, izomminőség, erő 0, iq 0. az egész csak arról szól, hogy elijessze a diszkópatkányokat, meg vonzza a diszkócicákat.


"Laikusként nem kéne tehát a szavakkal dobálózni. "


szerintem sem kéne, inkább nézz utána a dolgoknak előtte, de eddig még úgysem találkoztam sok olyan gyúróssal, aki egyáltalán tudott róla és beismerte volna, hogy vannak izomminőségek.


"A táplálékkiegészítők eleve szinte mind hatástalan kamutermékek, nem jelentenek sokat."


az előbb még csak ugyanolyan instant kaja volt. jó lenne eldönteni mi mellett érvelsz.


"Csak aki nem ezt csinálna évek, évtizedek óta, az könnyen skatujáz."


igen, általában ez az utolsó mentsvár, hogy x éve gyúrok, csak éppen 10 éven át hülyén gyúrni nem érdem, hanem szégyen, mikor egy 2-3 év alatt jobb minőségűt felépít egy kisiskolás srác.


nem mondom, hogy te is beleillesz a sztereotípiába, mert nem ismerlek, de nagy vaószínűsége van, hogy eltaláltam, és hőbörögni fogsz. nem először futok össze az ilyen "idefigyeljöcskös" alakokkal.

2013. márc. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó. Írj amit akarsz, én semmi doppingszert nem szedek. Tisztán eddzek, és bunyóztam is mellette. Csak rosszul esik azok nevében is, akik már évtizedek óta keményen eddzenek, lemondanak minden jóízű kajáról, hogy vannak akik besztereotípiázzák őket mindenféle félgözzel kigyúrt gagyinak. Ez nem tetszik. Nem kell minden sportolót autómatikusan ugyanoda sorolni.

Nem kell ez a lealázó hangnem, mert nem ismersz, helyesírással jönni megin csak ovodás szardobálás. nem érdekel. Nem ez volt a célja a válaszomnak, csak annyi, hogy nem kell minden kondist ledegradálni, általánosítani, mert ostobaság. Sosem tartoztam a kétajtós szekrész 120 kilós szteroidállatok közé, emberi méreteim vannak, és ezért meg is dolgoztam.

Az a valami porok szövegből pedig eléggé az jött le,hogy laikus a hozzászóló. A táplálékkiegészítő ipar egy nagy kamu humbug, rendes kajának /se/ felel meg a tápértéke. Tehát nem insant izom. Akár koxos, akár nem valaki, aki izmos az dolgozott érte valamennyit. CSak ennyiről van szó.

Nem kellenek az előítéletek, főleg ismeretlenül nem.

2013. márc. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!