Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A természetes szépség nyerőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természetes szépség nyerőbb a pasiknál, mint a műnők? Vagy a ribis nők a kelendőbbek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
azért tízből tíz pasi a festett szőke kék szemű hosszú combú tűsarkút viselő csajokat látva nem szokása észrevenni a természetes nőket...ez csak duma szerintem a férfiak részéről,hogy természetes így meg úgy..:S
2013. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 ASOT ***** válasza:
100%

mi ez fogyatékosok klubja erős idegzetűeknek?? :)


A 3-mas válaszolónak van igaza!

2013. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A szép nőkre bukunk,nem a r*bancokra.Aki szép,az természetesen és kikészítve is szép.

És a lányok a magas,kigyúrt,zseléshajú,jóképű alfahím mellett nem nagyon veszik észre az átlagos férfiakat...

2013. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Természetes ribik!

Attól még hogy nincs implantátum a nő testébe ültetve, lehet természetes, és kihívóan ribancosan öltözködő vad kis pina. Azt szeretem. Műnő ne legyen ,de robancos lehet nyugotan, egy vad smink, feszülős mini ruhák, cicás karmok, köldökpircing is oké még. Tetoválás ne legyen viszont attól hányok.

2013. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Azért ne veyged a kigyurt eddzet férfiakat a az átlag szilikonribancok táborába. MErt a sportolók, eddzéssel foglalkozó férfiak, köztük én is rengeteget költunk erre, és rengeteg idő,eddzési munka mire el lehet érni jó kinézetet, mi ezért megküzdönk nem csak a fotelben rohadunk könyvet mélázva meg kizárólag videójátékokat nyomogatva. Azért van különbség az egészséges emberek meg az átlag közt hidd el. Ahogy egy csinos nő meg egy slamper unalmas háziasszony között is ég és föld a különbség !! szexuális vonzalomba. De persze aki egy slamper családanyát keres magának, mert csak azzal tud feloldódni, az vigye azt kit érdekel?
2013. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez csak egy példa volt,mert én is a sportolók táborát erősítem,a heti 6 edzésemmel:)

Sajnos a zselés haj és a jóképűság már hiányzik.

2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ragacspaca frizura még mindig megy? de gáz. olyan udormány valami ,főleg ezzel az égnek álló idétlen Ace Ventura frizurával. Mint akit most szalajtottak a zárt osztályról, mondjuk hmmm Lipótról.
2013. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Én a ribiket jobban szeretem!

Üdv:

Dzs. Balázs, Moszkvából.

2013. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
63%
Az igazan szep lanyok a nyerok egyertelmu, a ribiket csak 1-2x kitomom mint a tv-s séfek a kacsákat.
2013. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szerintem inkább az a helyzet, hogy a férfiak többségét nem érdekli, amíg lyuk-lyuk. max tudat alatt leszűri belőle hogy alkalmas numerára.

inkább a nők hiszik azt, hogy szebbek lesznek tőle.


de egyértelműen kelendőbbek a ribisek, lehet benne valami.


"azért tízből tíz pasi a festett szőke kék szemű hosszú combú tűsarkút viselő csajokat látva nem szokása észrevenni a természetes nőket...ez csak duma szerintem a férfiak részéről,hogy természetes így meg úgy..:S"


ez hülyeség, nagyon sok férfit undorítank a műnők, cska rákényszerülnek, mert nincs igazán más. maradjunk annyiban, hogy 100/85 férfi lefekteti az ilyet, mert 100/99 nő úgy néz ki. még ha valójában csak 100/40 férfinak is jön be.

inkább az a duma, hogy "én nem olyan lány vagyok". nagyon sok "természetes külsejű" lány is sminkel meg ribanckodik, csak túl csúnya ahhoz, hogy felszedjék, ezért nyavajog. érdekes, sosem hallottam még olyat, hogy "túl kevés volt rajta a smink ezért inkább otthagytam". olyat viszont naponta 10et látni, hogy itt kérdezgetik a fiúk, miért néz ki minden lány úgy mint 1 prosti.


"Aki szép,az természetesen és kikészítve is szép. "


nálam a szépség nem egyenlő a műgiccsel. ízlés kérdése.


"Azért ne veyged a kigyurt eddzet férfiakat a az átlag szilikonribancok táborába."


Van benne valami, de tegyük hozzá, az átlag gyúrós pasiknak nincs is sok eszük. Sőt, néha még kitartásuk sincs, mert vesznek valami port, amitől felfújódnak, valódi erő nincs is bennük. Bár a nőket sosem az érdekelte, csak a látvány.

2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!