Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lekezelő, hogy sms-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lekezelő, hogy sms-ben hív randira, meg kérdez rólam? Tehát én írjak, én hívjam fel?!

Figyelt kérdés

szóval tetszem egy srácnak. én még nem tudom eldönteni, hogy ő tetszik e nekem (külsőre nemigen fogott meg, egyszer beszéltünk még - szóval max a személyisége tetszene, ha megismerném) de úgy hív el randizni, meg úgy érdeklődik rólam, hogy ír egy sms-t.

ez valahol nekem hasonlít az olyan etikátlan dolgokhoz, mint amikor pl. tartozik valaki és még nekem kell hívnom - tehát én költsek rá?, vagy amikor késik valaki, állok szerencsétlenül és még én hívom fel... stb, ilyen bunkók tényleg léteznek amúgy.


szóval ahogy felidegesítettem magam ezen, én úgy döntöttem, ha akar valamit felhív, én nem válaszolok sms-ben.

vagy vannak ekkora buta emberek, akik azt hiszik ezt így kell?


2013. jan. 20. 20:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja, és 30/F vagyok! :)
2013. jan. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

csak én pont, hogy a bunkó srácokból indultam ki, aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy felhívjon, ha randira hív.


jelzem, srác likvidálva. soha többet egy ilyen.


van, aki kihasznál, még az is felhív!


aki sms-eket dobál randi témában, az már az alja


ja, látom, csak szerintem van így. ez van, nem győztek meg az érvek

2013. jan. 24. 09:12
 23/28 anonim ***** válasza:

Ez a válaszod is olyan dölyfös, mintha te lennél a galaxis főhercegnője. Miért nem ereszkedsz le egy kicsit a halandók szintjére? Kevésbé lennél magányos.

És ha találsz egy olyan fiút, mint az én említett haverom, aki a tenyerén hordoz... És ha a kezdeti boldogság után egyre inkább úgy érzed, hogy nem tudod szeretni úgy, ahogy ő szeret téged, gondolkozz el rajta, miért is van ez.

Amúgy meg miért zártad le a pasit, hiszen felhívott végül nem?

Csak nem arra kért, hogy kimozdulj a szobádból a randin való becses részvételedhez? Netán nem vállalta hogy limuzint küldjön eléd? :D

2013. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, minden jogod megvan ahhoz, hogy válogass a pasik között felfogásod szerint, de óvakodj attól a pillanattól, amikor az összes pasi szelektál ki téged egyöntetűen.
2013. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

már megjártam ilyen srácokkal akik az egyenjogúságra hivatkozva, a kisujjukat sem mozdították meg értem. csak ha én is.


valahogy mindegyik olyan, hogy bajban nem áll melléd, hanem eltűnik megfázásra hivatkozva...akiknek csak addig vagy jó, amíg minden jó.


akiben ennyi sincs, h felhívjon, az nekem teljesen olyan, mintha nem is érdekelném.


amúgy azért zártam le, mert amikor felhívott beszélgetni, körvonalazódott a személyisége és már az, olyan negatívumokat váltott ki bennem, hogy a találkozásra való invitálást lemondtam.

2013. jan. 24. 12:05
 26/28 A kérdező kommentje:

jelzem újabban ilyen sms-ekre gondolkodás nélkül írok vissza, hogy nem, köszi.

szóval megmenekülnek tőlem az ilyen srácok. ez azért jó, nem? :)


előzmény:

egyik srác: leráz, nem jó neki a hétvége, (abban sem vagyok biztos, h nincs e vkije)stb, erre pár nap múlva rám dob egy sms-t, hogy ma este találkozunk e (se meghívás, hogy szeretne látni, se egy szép szó, nincs kérdés, hogy mikor jó nekem, úgy látszik ma épp unalmában dobja rám)

másik srác: amikor felhívom, kinyom, visszahív. napok múlva is felhív és beszélgetni csupán, mert érdekli erről arról a véleményem, meg mit gondolok róla, és jelzi, hogy szeretne velem találkozni, majd beszéljük meg.


az első típusból elegem van.

2013. márc. 6. 13:48
 27/28 anonim ***** válasza:

"jelzem újabban ilyen sms-ekre gondolkodás nélkül írok vissza, hogy nem, köszi.

szóval megmenekülnek tőlem az ilyen srácok. ez azért jó, nem? :) "


Köszönjük a jelzésed. Javaslom, ne írj vissza semmit ilyenkor, inkább tedd félre az sms-ek árát idősebb korodra. Jól jön majd a tartalék magányos éveidben...

2013. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
azért írok vissza, hogy lássák nem a pénzről van szó, hanem elvekről.
2013. márc. 8. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!