Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lekezelő, hogy sms-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lekezelő, hogy sms-ben hív randira, meg kérdez rólam? Tehát én írjak, én hívjam fel?!

Figyelt kérdés

szóval tetszem egy srácnak. én még nem tudom eldönteni, hogy ő tetszik e nekem (külsőre nemigen fogott meg, egyszer beszéltünk még - szóval max a személyisége tetszene, ha megismerném) de úgy hív el randizni, meg úgy érdeklődik rólam, hogy ír egy sms-t.

ez valahol nekem hasonlít az olyan etikátlan dolgokhoz, mint amikor pl. tartozik valaki és még nekem kell hívnom - tehát én költsek rá?, vagy amikor késik valaki, állok szerencsétlenül és még én hívom fel... stb, ilyen bunkók tényleg léteznek amúgy.


szóval ahogy felidegesítettem magam ezen, én úgy döntöttem, ha akar valamit felhív, én nem válaszolok sms-ben.

vagy vannak ekkora buta emberek, akik azt hiszik ezt így kell?


2013. jan. 20. 20:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
amúgy meg elég nagy arca is van a srácnak ahhoz, hogy ezt bármilyen félénkségnek, vagy akárminek betudjam
2013. jan. 20. 21:50
 12/28 anonim ***** válasza:

"ez valahol nekem hasonlít az olyan etikátlan dolgokhoz, mint amikor pl. tartozik valaki és még nekem kell hívnom - tehát én költsek rá?, vagy amikor késik valaki, állok szerencsétlenül és még én hívom fel... "

Igazad van abban, hogy ezek tényleg nagyon etikátlan dolgok, de nem hasonlítanak ahhoz, amihez hasonlítod őket. Késésnél, tartozás megadásánál van egy hibás fél, akinek illene rendeznie a dolgot a másik felé. De itt a srác nem hibás semmiben, küldött neked egy sms-t, úgy illik, hogy te viszonozd, így lesz egyenlő a szerepetek. Amúgy meg tisztán látszik, hogy te a világon semmit nem akarsz ettől a sráctól, nem is szimpatikus igazán, csak túráztatod magad rajta feleslegesen. Ha az a pasi írna neked, aki legjobban tetszett életedben, nem akadnál fent ilyen 40 forintos dolgokon...


30F

2013. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
ha egy olyan pasi hívna el első randira, úgy, hogy azt várja tul.képpen, hogy én hívjam el, azzal, hogy nekem kell az igen-be energiát fektetni, szóval egyből levágnám, hogy engem sokba nemigen nézhet...
2013. jan. 20. 22:08
 14/28 A kérdező kommentje:
és nem a 40 Ft-n vagyok kiakadva, hanem azon, hogy engem ezzel tulajdonképpen megsért, lenéz, hogy félvállról dob egy üzit rám. amikor ez nagyobb volumenű dolog, mert nem azért ír, hogy szép az idő, szerintem is? hanem első randira hív!
2013. jan. 20. 22:11
 15/28 A kérdező kommentje:

még egy gondolat: aki igazán akar valamit, nem kockáztatja meg ezt pl, hogy nem ír vissza a másik, hanem kerek-perec megkérdezi, hogy akarom e vagy nem.

ő meg kockáztat, mert neki mindegy, tehát lenéz.

2013. jan. 20. 22:13
 16/28 anonim ***** válasza:
Hogy túl tudják komplikálni a dolgot az emberek :D
2013. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt teljesen egyetértek a kérdezővel, tiszteljen meg annyival, hogy "szemtől szembe" megkérdezi, és vállalja a kockázatot, hogy nemet mondok, ne nekem kelljen erre pénzt költenem (még azt a 40 forintot se - ha ő hív el, legyen ennyire nagyvonalú... -.-").

Mellesleg tegyük fel, hogy a kérdezőnek pl le van fogyva a pénz a kártyás telefonjáról, és nem tud rá tölteni most egy ideig, akkor soha nem fognak találkozni, csak mert a fiú nem volt képes felhívni?

Másrészt, szerintem is csak fél a választól, és ezért a könnyebb utat választotta. De mi van, ha összejöttök, jártok egy darabig, aztán szakítani akar, azt is sms-ben teszi meg?

2013. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez egy jó módszer lesz, hogy kiderítsem mennyire hordja fent az orrát a csaj, akit randira akarok hívni... Megteszem sms-ben, és ha visszaír, hogy igen, tudom, hogy érdemes vele kezdeni. Ha nem ír vissza, jobb is, hogy nem ír vissza. A papucsok meg majd persze felhívják, és mindent megtesznek az adott nőért, aki majd jól kihasználja az nagylelkűségüket később is. Annyi jó azért van a személyiséghibás nőkben, hogy megkímélik maguktól a gerincesebb pasikat! :D
2013. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

"A papucsok meg majd persze felhívják,"


kicsit más a nézetünk, és pont itt a lényeg


szerintem a normális az felhív, ha randira hív.

a kemény fiúk, vagánycsávók meg dobnak egy üzit, mert bunkók

az ilyenek még a szexre is sms-ben invitálnak arra sem veszik a fáradtságot, hogy fűzzék a csajt.


és ha azt írod, h azzal a csajjal foglalkozol, aki visszaír, elmondanám annak a csajnak lesz a legkevesebb tartása. de ha neked ilyen nő kell...elvégre könnyen kaphatóak, meg is értem, nem kell beléjük energiát fektetni.


amúgy felhívott a srác, megbeszéltük ezt a sztorit. szegényke nem mert felhívni, mert félt, hogy zavarna.


szerintem ez tényleg jó szűrőnek.

vagy bénák, vagy bunkók hívnak el randira sms-ben.

2013. jan. 21. 17:19
 20/28 anonim ***** válasza:
Az egyenjogúságot tisztelem, amikor elvárom, hogy a nő is tegyen annyit értem, amennyit én teszek érte. Ha ez bunkóság, akkor bunkó vagyok. Fura módon minden nő, még a beképzeltebbje is (bár ezt nagyon nem tudhatom, mert nem volt még beképzelt nőm) az ilyen "bunkókat" becsüli meg hosszútávon, és nem a megalázkodó pasikat(engem is megbecsültek a kapcsolataimban), az odaadó pasikat meg rohamosan egyre inkább lenézik, semmibe veszik (van olyan haverom, aki ilyen, és folyton szívatják a nők). A nőnek az kell, hogy fel lehessen nézni a pasira. És nem tudsz felnézni olyan pasira, aki kinyalja a hátsódat.
2013. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!