Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy domináns, független nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns, független nő milyen párt keressen magának?

Figyelt kérdés
Ne keverjük a dominánst a parancsolóval, mert nem vagyok az. Csak szeretném egy bizonyos szinten megtartani a saját életem is. Hasonló beállítottságú pasit keressek, vagy két dudás egy csárdában nem jó kombináció? 22/L.

2013. jan. 19. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A domináns az elég taszító a legtöbb ember szemében,

általában csak a szintén domináns pasik vagy a gyámoltalanok buknak erre a típusra.

A domináns pasi sikeres ügyvéd, orvos, vállalkozó, multi cégnél vezető, akik a munkájuk során nagy nyomást viselnek el, felelősséget vállalnak, műveltek és embereket irányítanak, fontos döntéseket hoznak.

A gyámoltalan meg szereti, ha helyette döntenek, noszogatják.

Átlag, "normális" pasi szereti, ha a nő szorul gondoskodásra, védelemre. A domináns nők nem jönnek be nekik.

Sok függ a végzettségedtől, munkádtól, anyagi helyzetedtől is.

2013. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ügyvéd leszek én is. :)
2013. jan. 19. 23:22
 13/16 anonim ***** válasza:

akkor nyitva a lehetőség, jogászok közt ismerkedj

határozottak, függetlenek, sikerorientáltak, intelligensek, jó a fellépésük...

szerintem túl van tárgyalva a kérdés :)

az egyetemen találd meg a párodat, a közös érdeklődés jó egy kapcsolatban

2013. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az elsővel kapásból nem értünk egyett! Habár lehet az az oka, hogy mérnök vagyok!

Mikor karbantartás során nagyértékű megrendelésekről 30-40milliókról kell dönteni...., ki fogod találni a végét! :D

2013. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Na jó, részben egyetértek! Mert hálásak, odaadóak és hűségesek vagyunk!

De ezt neked kell eldönteni, hogy el tudnál-e viselni egy olyan embert, aki néha kicsit terelgetni akarja az életeteket. A legtöbb férfinek ez igénye és fontos számára, hogy jó pár alap dologban ő mondja ki a döntő szót! Keres egy rendes srácot és hagyj neki is szabad teret, mert ahogy írták egy sikeres, tudatos férinek fontos az, hogy ő irányítsa a szálakat!

2013. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 A legtöbb ember szemében.. de nem az enyémben! Pl. rám izgatóan hat ha valaki domináns és magabiztos. Nem tudom az okát.


Ezen kívül én sem vagyok töketlen típus. Ja és ami hab a tortán: mérnöknek készülök. :D


Na ennyit erről.


Egyébként meg választ is adok a kérdésre: engem

2013. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!