Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy domináns, független nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns, független nő milyen párt keressen magának?

Figyelt kérdés
Ne keverjük a dominánst a parancsolóval, mert nem vagyok az. Csak szeretném egy bizonyos szinten megtartani a saját életem is. Hasonló beállítottságú pasit keressek, vagy két dudás egy csárdában nem jó kombináció? 22/L.

2013. jan. 19. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg domináns vagy, tehát szeretsz döntéseket hozni, akkor egy mérnök neked nagyon jól fog jönni. Rendkívül tudnak szeretni, hálásak és odaadóak, de szörnyen gyámoltalanok. Jó ha van, aki segít nekik döntéseket hozni :)
2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a 2 dudas, ami eleg jo kombinacio
2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor nyerő, ha nem vagy buta.
2013. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
#1:Miért?Végzettségtől függ,hogy ki mennyire töketlen?
2013. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Az első hozzászóló egy bölcsész.
2013. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, sőt! :) Azért az fontos lenne, hogy jó humorú és okos, sokoldalú, nyílt legyen, a többi elenyésző. :)
2013. jan. 19. 22:40
 7/16 anonim ***** válasza:

"akkor egy mérnök neked nagyon jól fog jönni."


Mert te mi vagy, közmunkás?

2013. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Semmi esetre ne normális emberkét. Légy toleráns embertársaiddal, és a normális srácokat hagyd békén.
2013. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Doktor Jo ***** válasza:

A dominancia egy nagyon jó dolog. Kapcsolatban viszont kissé hátrányos. Szerintem neked az lenne az ideális, ha egy háttér pasit találnál, aki annak ellenére, hogy férfi nem az a típus aki ki áll egy színpadra dumálni 300 ember elé egyedül :) Ha ennek ellenére összejössz egy olyan pasival aki olyan mint te akkor lehet, hogy nagyon rövid távon minden rendben lesz, de hosszabb távon ez sok súrlódáshoz vezet majd :S


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy ki számít normálisnak. :)
2013. jan. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!