Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak Facebookon mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak Facebookon mernek a fiúk randira hívni?

Figyelt kérdés
Nem egyszer megtörtént, hogy találkoztam egy fiúval élőben, jót beszélgettünk (barátként), aztán bejelölt Facebookon, ahol chat-ablakban hívott randira, holott kb két naponta találkoztunk és mindig kettesben tudtunk beszélgetni, tehát nem voltak mások körülöttünk. Ez így könnyebb, mintha személyesen kérdez meg? 16 éves vagyok és ez volt már a harmadik ilyen eset. Nekem jobban tetszett, amikor személyesen kérdezték meg. (Csak az én véleményem.)Kíváncsi vagyok másokéra is.

2013. jan. 17. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert van, mert meg felenkek es nem akarnak elutasitast. Most oszinten ki szereti ha elutasitjak? Neten viszont sokkal batrabb az ember (olyan mint az ital eloben) es az elutasitas sem olyan durva mint eloben, mert nincs az a szemelyes hangvetel ami ponthogy kulonlegesse tenne az egeszet. En is regebb igy gondolkodtam, hogy mi a garancia, hogy ha eloben hivom el akkor nem utasit el? Most viszont nagy korivben leszarom ha igent mondd ha nem!:))
2013. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
mert a képernyő másik feléről könnyebb írogatni.Ez a mai világ,itt már nagyon kevés dolgot intézünk személyesen..
2013. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!