Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak Facebookon mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak Facebookon mernek a fiúk randira hívni?

Figyelt kérdés
Nem egyszer megtörtént, hogy találkoztam egy fiúval élőben, jót beszélgettünk (barátként), aztán bejelölt Facebookon, ahol chat-ablakban hívott randira, holott kb két naponta találkoztunk és mindig kettesben tudtunk beszélgetni, tehát nem voltak mások körülöttünk. Ez így könnyebb, mintha személyesen kérdez meg? 16 éves vagyok és ez volt már a harmadik ilyen eset. Nekem jobban tetszett, amikor személyesen kérdezték meg. (Csak az én véleményem.)Kíváncsi vagyok másokéra is.

2013. jan. 17. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Eljönnél velem moziba??
2013. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mai tizenévesek már csak a neten élnek igazán. A huszonévesek között már azért van olyan aki a valóságban is.

A fb-on élőknek fogalmuk sincs mi az élet valójában.


No ezért nem tudnak a valóságban! vagy csak nehezen. A mai fiatalság már régen nem a régi. Az én korombeliek még tudják, hogy mi az a szemtől szembe randira, vacsira meghívni az embert - legalább is van még köztük romatikus férfi. :)

2013. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, én ha heti egyszer fellépek egy félórára Fb-re, az már ritkaság. Nem vagyok oda érte, egy-két hónap alatt meguntam.
2013. jan. 17. 12:14
 4/12 anti paladin ***** válasza:
100%
Mert itt kérnek tanácsot. :D
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert csirkék.
2013. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek, hogy nemet mondasz, és akkor úgy tehet másnap mikor személyesen találkoztok, mintha meg sem történt volna a dolog, vagy azt kamuzhatja, hogy csak a kisöccse hülyéskedett a gépén.

Nekem eddig 3 pasim volt, és mindegyikük neten hívott el az első randira. Mikor már látták rajtam, hogy szívesen megyek el velük, utána meg merték már kérdezni személyesen is, hogy el megyünk-e majd egy újabb randira, hisz akkor már magabiztosabbak, ha tudtukra hozom akár csak apró jelekkel hogy bejönnek nekem.

Persze nem minden srác ilyen. Aki most udvarol, abban pont az fogott meg, hogy határozottabb, és bár vele facebook chaten többet beszélek, mint személyesen, mert nem lakunk túl közel egymáshoz, mégis felhívott telefonon, és úgy kérdezte meg, elmegyünk-e valahová.

Szerintem manapság már nem nagyon fogsz olyan csávót találni, aki személyesen hív el. Nagyon bekockultak... és biztos kényelmesebb nekik így. De amúgy egyet értek veled, hogy ezerszer jobb, ha nem neten hívnak el. Igaz, ez még mindig jobb, mintha nem is mernének elhívni randizni... :)

2013. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félnek a visszautasítástól.. és ha ez neten történik, olyan mintha meg sem történt volna. Hamarabb túl lehet lépni rajta. Mondjuk ahogy elnézem a kis tizenéves csitriket, hogy mekkora az arcuk, kezdem sajnálni a kis fiatalka fiúkat..
2013. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Én azért, mert élőben akárhány lányhoz is mentem oda, folyotn lekoptattak, de annál is rosszabb, hogy képes volt kigúnyolni és megalázni az egyik elkényezetett kis liba egy csomó ember előtt. Ha ti lányok rendesebbek lennétek a fiúkat tisztelnétek és nem megaláznátok folyton, akkor mi fiúk is bátran kezdeményeznénk személyesen is.

Ja és köszönhetően a sok libának, én is csak dugásra fogom használni a lányokat, megfogadtam, másra úgysem vagytok jók, ti álszent, utálatos állatfaj. -.-

2013. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm kedves nyolcas. Azért remélem találsz majd te is olyan lányt, aki nem csak arra érdemes. Az a lány valószínűleg tényleg csak egy liba lehet, amúgy nálam éppen fordítva van a dolog. Többnyire a neten mondok nemet :)
2013. jan. 19. 18:03
 10/12 anonim válasza:
Kedces kerdezoo...Egyutt erzek veled.Engem is mindig igy hivogatnak randira en is utalom mondj nemet es kerd meg hogy valo elwtben ketjen meg
2013. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!