Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok jobban szeretik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok jobban szeretik ha a fiú személyesen hívja el randira? (nem facebookon, msn, stb. ) Vagy igazából teljesen mind1, mert nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
"A lányok..." na itt mar ellotted mert altalanositottal! van aki jobban szereti van akit meg nem erdekel, ezt te kell kideritsd, hogy a kiszemelted melyik kategoriaba tartozik, sok szerencset!:D
2011. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szándékosan kérdeztem így és nem azért ,mert el akarok valakit hívni csak egyszerűen kíváncsi vagyok ;)
2011. ápr. 6. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyértelmű. Élőben !!


Facebook generáció ?? Fúúúj...

2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

természetesen személyesen!:)


legyen már annyi mersz a ffi-ban!

2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
személyesen! egyértelmű, nem?
2011. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek titeket srácok, ne féljetek élőben elhívni egy lányt, esetleg bevallani neki, hogy tetszik, vagy élőben beszélgetni. Személy szerint utálom, hogyha valakivel csak msnen, és facebookon lehet beszélgetni, mert élőben képtelen erre. Férfiak vagytok, viselkedjetek is úgy légyszi. Személy szerint ha egy srác élőben kezdeményez, még ha nem is tetszene óriásit nőne a szememben, és biztosan nem hordanám le, nem bunkóznék vele. Na persze az is igaz, hogy vannak olyan lányok akik durván elhajtanak titeket, de kérlek. Azoknál nem is érdemes próbálkozni sem. Szerintem elég hamar levehető, hogy kik a beképzelt kis kvák. :D 15/L
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a személyes elhívást támogatom !
2011. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majd csak ráveszem egyszer magam...
2011. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!